МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 172011
 

Київ, 17.05.2011

Раніше я вже писав про нелегітимні установчі збори Громадської ради при Подільській районній в м. Києві державній адміністрації. Мною було подано багато скарг до Київської міської державної адміністрації, Кабінету міністрів України та Прокуратури (Подільської районної та Генеральної). Проте, жодна з них не дала результату — влада ігнорує порушення. Тому, мною було подано позов до Окружного адміністративного суду м. Києва. Сьогодні я отримав Ухвалу про відприття провадження у справі.

Отож, засідання відбудеться 24.05.2011 (вівторок) о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Десятинна 4/6 (біля Міністерства закордонних справ України), зал судовго засідання № 2.

Оскільки засідання відкрите, то звертаюсь до всіх, хто переймається процесом формування громадських рад в Україні, а також до представників ЗМІ — дуже прошу вас прийти та прослідкувати за судовим процесом. Адже правда на нашому боці — головне, щоб все було законно. Таким чином ви підтримаєте 46 організацій, чиї права були порушені.

Особливо звертаюсь до тих 45 організацій, кого теж не допустили до участі в установчих зборах Громадської ради при Подільскій РДА — будь-ласка, прийдіть і дайте свідчення. Не забудьте довіреності від своїх організацій, а якщо ви керівник, — витяг зі статуту, про ваші повноваження, а також протокол про призначення на посаду.

Окрім того, прошу всіх розповсюдити інформацію про цю подію. Всім дуже дякую!

Позовну заяву та Ухвалу суду публікую нижче.
Позов 01
Позов 02
Позов 03

Ухвала