МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 162011
 

Київ, 16.06.2011

Сьогодні, після трьотижневої перерви, відбулась друга частина попереднього судового засідання у спорі між Благодійною організацією «Благодійний фонд «101» та Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією щодо нелегітимності установчих зборів Громадської ради при Подільській РДА. Взагалі-то, вона мала пройти ще 9 червня, але через хворобу судді Донця В. А. була перенесена.

Позивача представляв я, а зі сторони відповідача представником була Шкуро Алла Миколаївна, начальник відділу внутрішньої політики Подільської РДА. Та сама, пані, що входила до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів, від районної адміністрації, і що зараз є секретарем Громадської ради. Відчувалось, що почуває вона себе на суді не дуже комфортно. Коли суддя запитав про відводи, пані Шкуро, як мені здалося, не розуміла про що деться, і тільки з другого чи третього разу відповіла, що немає.

Під час перерви між засіданнями, декілька осіб подали заяви про вступ у справу в якості третьої особи на строні позивача, але ніхто з них в зал суду не з’явився, тому в їх клопотаннях було відмовлено. Так що, всім бажаючим долучитися, треба подати заяви і приходити на засідання.

На виконання ухвали, що була винесена раніше, відповідач подав частину документів, які були витребувані судом за моїм клопотанням. Частину ж не подав, аргументуючи це відпусткою Голови Громадської ради. Це при тому, що Голова не є працівником адміністрації, має заступників, і в залі суду був присутній секретар цієї ж ради. Пообіцяв надати на наступне засідання.

Далі я тезово окреслив предмет та підтави позовних вимог, а пані Шкуро А. М. так само тезово виправдовувалась, але при цьому несла якусь несинітницю про те, що Подільська РДА не має ніякого відношення до ініціативної групи (при тому, що саме рішенням адміністрації вона була створена, а сама Алла Миколаївна входила до її складу), і що її дії були законними (не дивлячись на те, що є роз’яснення Кабміну про протилежне).

Приблизно на цій ноті попереднє судове засідання було завершено, і суддя призначив розгляд справи по суті на 30 червня, о 16:00.

Так що запрошую ЗМІ та всіх небайдужих в зал суду в якості спостерігачів, або третіх осіб на стороні позивача. Засідання відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Десятинна 4/6 (біля Міністерства закордонних справ України), поверх 3, каб. 3.

  • Алекс

    бредо топ и бредо лог честно. Ты как будто не знаешь законодательства про “установчи збори” и не знаешь что законодательство по сути наше “недоделано” мягко говоря) написал красиво )но смысла нет) удачи) я за 101 переживаю.