МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 282011
 

Київ, 28.06.2011

Нещодавно я увійшов до експертної ради, що присуджуватиме антипремію «Ажурний турнікет» у 2011 році.

Пропоную подавати кандидатури, які на вашу думку заслуговують отримання премії «Ажурний турнікет — 2011», з обов’язковим зазначенням того, яку посаду займає номінант, і за які саме «досягення» має отримати премію. Зробити це можна або через зворотній зв’язок, або через коментарі до цієї публікації.

Нижче публікую інформацію про антипремію.

www.kirovograd.net, 20 червня 2011 року

Премію «АЖУРНИЙ ТУРНІКЕТ» засновано у Кіровограді. Премія «Ажурний Турнікет» заснована медіа-групою «весь Кіровоград» у 2011-му році та вручається за найбільш сумнівні досягнення у різних сферах нашого життя — у владі, громадському житті та бізнесі.

Назва премії походить із заяви Кіровоградського мера Олександра Саінсуса, в якій він назвав «ажурними турнікетами» паркувальні бар’єри, встановлені комунальними службами міста по вулиці Леніна для обмеження руху автомобілів.

Номінантами цієї премії можуть стати представники органів влади, місцевого самоврядування, політики та бізнесмени, митці та громадські лідери, які своїми діями чи заявами поставили себе у безглузде чи смішне становище. Премія «Ажурний турнікет» носить жартівливий та критичний характер, а її присудження відбувається раз на рік із урахуванням думки членів Експертної ради. Членом експертної ради може бути кожен, хто подасть заявку на вказану нище адресу.

Серед номінацій може бути премія за публікацію у ЗМІ, зміст і форма якої не відповідає сучасним вимогам верстки чи редактури; премія за найбільш тупий злочин чи наукові роботи, проводити яких немає сенсу; премія за ту чи іншу дію/бездіяльність, що мають безглуздий характер або за найбільш безглузде судове рішення; премію можна отримати за найдурніший вислів року та самий тупий вчинок, за перетворення дурної ситуації на ще дурнішу.

Номінувати кандидатів на премію може кожен громадянин України, який став свідком, прочитав чи побачив випадок, що підходить під вищеописані критерії. Лауреатам премії «Ажурний турнікет» вручається статуетка у вигляді паркувального бар’єру, оповитого мереживом, а також сертифікат, що засвідчує отримання премії.

Свої пропозиції щодо кандидатур-номінантів, а також участі в Експертній раді надсилайте на адресу: [email protected] із позначкою «Премія «Ажурний турнікет»