МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 292011
 

Київ, 29.07.2011

Раніше я вже писав про судовий процес між моєю бабусею, інтереси якої я представляю, та Пенсійним фондом в Подільскому районі м. Києва. Також, я писав про те, що подавав апеляційну скаргу, яку суд загубив, і більше двох місяців матеріали справи не передавав на апеляцію. Для того, щоб зрушити ситуацію з місця, я написав на ім’я Голови суду скаргу, яку публікую ще раз, освіжаючи її у вашій пам’яті.

Скарга

Після подання скарги, мені подзвонила дівчинка з канцелярії, і попросила повторити апеляційну скаргу факсом, адже оригінал вони загубили. Що я й зробив. А трохи пізніше, я отримав копію супровідного листа, яким передали матеріали справи до Київського апеляційного адміністративного суду.

Супровідний лист

Як ви бачите, датовано лист було 21 липня 2011 року. Трохи пізніше, я отримав відповідь на свою скаргу до Голови суду, яка була датована наступнм днем після цього супровідного листа, а саме 22 липня 2011 року.

Відповідь на скаргу

Ось так. Виявляється, що це я є дурнем, бо пишу безпідставні скарги, адже справу на апеляцію передали ще вчора… 🙂

 • Ілля

  На мою думку, скористатись потрібно цією статтею: Закон України “про державне пенсійне страхування” Стаття 46. Виплата пенсії за минулий час
  1. Нараховані суми пенсії, на виплату яких пенсіонер мав право, але не отримав своєчасно з власної вини, виплачуються за минулий час, але не більше ніж за три роки до дня звернення за отриманням пенсії. У цьому разі частина суми неотриманої пенсії, але не більш як за 12 місяців, виплачується одночасно, а решта суми виплачується щомісяця рівними частинами, що не перевищують місячного розміру пенсії.
  2. Нараховані суми пенсії, не отримані з вини органу, що призначає і виплачує пенсію, виплачуються за минулий час без обмеження будь-яким строком з нарахуванням компенсації втрати частини доходів.
  Компенсація втрати частини пенсії у зв’язку з порушенням строків її виплати пенсіонерам здійснюється згідно із законом.

 • Оксана

  Добрый день, Андрей.
  Спасибо за описание хода Вашего дела. Для себя, я ее назвала “пошаговоя инструкция”, она позволит в будущем перестраховаться и избежать (я надеюсь) проволочек, при рассмотрении нашего дела (у меня отец имеет статус дети войны).
  Подскажите, как сложилось рассмотрение Иска в Апел. суде?

  • В апелляции пока тишина. В ближайшее время планирую написать туда жалобу, чтобы как-то расшевелить процесс.

 • Оксана

  Спасибо.
  Подскажите, если откажут в продлении срока иск. давности и я подам апел. жалобу, то хоть частично (за 6 мес.) будут
  рассматривать иск или же дело остановят и надо ждать решения апел. суда.
  По Вашей статтье, я вижу, что выплаты за 6 мес. назначили, но Ваш коментарий ” Як суддя могла винести постанову по справі, якщо я подав апеляційну скаргу, і матеріали повинні були передати в апеляційний суд?” говорит, что это скорее исключение из правил? Просто, я сомневаюсь, может не подавать иск за все 4 года, а подать только за 6 мес., а то как затянется все, то и за 6мес. потеряем деньги.

  • Я не юрист и, видать, в прошлый раз несколько ошибся. В данном случае всё было законно.