МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 272011
 

Київ, 27.09.2011

Раніше я вже писав про невдалу спробу «Посольства Божого» просунути Головою Громадської ради при Міністерстві закордонних справ України свого пастора Олександра Кормана. Тоді, у знак протесту, залу покинула значана кількість членів Ради, зробивши таким чином збори, і всі їх рішення, нелегітимними.

І от, нарешті, 27 вересня відбулися легітимні збори, де я був відповідальним за реєстрацію учасників, а також одним з членів лічильної комісії. На засідання прийшло 84 особи (при кворумі в 83), з них за довіреностями — 14. Якщо не помиляюсь, зі сторони Кормана та Аделаджі було тільки дві людини (інші бойкотували). Саме завдяки їм, збори були правомочними. Так що хтось, як то кажуть, лохонувся… 🙂

Все пройшло тихо, мирно та спокійно. Головою Громадської ради було обрано Жданова Ігоря Олександровича, першим заступником — Марієна Ігора Степановича, а заступниками — Бекешкіну Ірину Ериківну, Томенчука Ростислава Богдановича, Чепця Володимира Івановича, Буденка В’ячеслава Євгенійовича та Гречанінова Вадима Олександровича.

 • Шановний Андрію,

  в цілому згоден з твоїм коментарем щодо вчорашніх зборів.

  Я також сказав на зборах кілька слів, на жаль мене не підтримали, хоча я вважаю що до цієї справи треба ставитися цілком серйозно, особливо якщо претендуєш на посаду першого заступника голови.
  Впевнений. що через пару місяців все стане на свої місця і в керівництві пройде певна ротація,
  Потенціал у Громадської Ради великий, головне щоб була наполеглевість, креатив та знання предмету.

  Сподіваюся що вдасться посилити акцент зовнішньоекономічний, зокрема проблематику середнього та малого бізнесу у зовнішньокономічних зв”язках.
  З повагою,

  Володимир Коваленко

  Міжрегіональна спілка представників
  середнього бізнесу

 • гречанинов? о да, теперь не заскучаете))