МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Dec 092011
 

Київ, 09.12.2011

9 грудня 2011 року в приміщенні Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбулась презентація Громадського руху «ЧЕСНО», яку мені довелось відвідати. Метою кампанії є активізація суспільства задля того, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Рух було започатковано 29 жовтня 2011 року під час акції «Фільтруємо парламент за 24 години» — рівно за рік до виборів у Верховну Раду України. Символом проекту є часник — як засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.

Під час проведення даної кампанії, громадськими активістами, що долучаться до руху, буде проводитись моніторинг кантидатів у депутати на відповідність певним критеріям, а саме: незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, відповідність задекларованих доходів та майна стилю життя, відсутність фактів порушень прав і свобод людини, особисте голосування в парламенті та відвідання не менше 75% засідань Верховної Ради України.

Нижче можна побачити декілька моїх фото з цієї презенатції.

Чесно 01
Чесно 02

Долучитись до руху можна було прямо в залі — підписаши маніфест. Що я і зробив.

Чесно 03

Також, приєднатися до кампанії можна на сайті chesno.org, у Фейсбуці або ВКонтакті, до чого я вас всіх і закликаю — адже наше майбутнє, а також майбутнє нашої країни, в наших руках!