МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 312012
 

Київ, 31.01.2012

Подав позов проти МВС України. Детальніше на відео, текст позову нижче.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Розшифровка відео:

Всім привіт!

Раніше я писав на своєму блозі про невеличкий інцидент, який трапився зі мною біля Печерського суду, писав про неправомірні, на мою думку, дії прапорщика патрульної служби.

З цього приводу я тоді надіслав до Міністерства внутрішніх справ звернення, в якому просив вжити відповідних заходів. Але воно було проігноровано, відповіді мені не надійшло ніякої.

Потім я надіслав до МВС інформаційний запит, в якому просив повідомити, а які ж дії були вчинені, у зв’язку з направленням того мого звернення. У відповідь мені прийшов лист, в якому взагалі нічого не йшлося по суті мого запиту… Тобто, мені неправомірно відмовили в наданні інформації.

Після цього я надіслав до Міністерства внутрішніх справ своє звернення повторно, але воно, так само повторно, було проігноровано.

Оскільки МВС не виконує Закони України «Про доступ до публічної інформації», «Про звернення громадян», а особливо порушує мої права, то звичайно я це сприймаю як виклик і як особисту образу.

Тому, 30 січня 2012 року я подав до Окружного адміністративного суду позов, текст якого ви можете прочитати на моєму блозі, адресу якого ви зараз бачите на екрані.

І оскільки я буду висвітлювати перебіг цього судового процесу надалі, то заходьте на мій сайт, підписуйтесь на оновлення і будьте на зв’язку…

Все… Бережіть себе! 🙂


Позовна заява 01
Позовна заява 02
Позовна заява 03

  • Леся

    молодець!

  • dushmanskiy

    Браво! Ты мне здорово помогаешь…Привет из Херсона