МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Mar 302012
 

Київ, 30.03.2012

Раніше я писав про неправомірне підвищення членських внесків в Гаражному кооперативі «Квітневий», і про мій позов до суду щодо цього. А зараз вирішив опублікувати всі документи щодо моєї боротьби (о, прямо таки main kampf… :)), й разом з тим розказати, як просуваютсья справи. І навіть, якщо це не всім буде цікаво, сподіваюсь для когось буде користь у вигляді зразків скарг та заяв…

Ось таку заяву про злочин було мною подано до прокуратури.
Заява про злочин

Хоча статті 365 і 365-1 КК прокурорські, вони перекинули це на мілцію, посилаюись на ментовську 190 КК. Міліція, в свою чергу, нічого робити не збиралась, поки я не надіслав запит на інформацію до МВС. Тією ж датою, якою мені надали відповідь на інофрмаційний запит, винесли і постанову про відмову в порушенні кримінальної справи, яку публікую нижче.
Постанова про відмову... 01
Постанова про відмову... 02

Звичайно, мене це не задовольнило, і я поскаржився до прокуратури.
Скарга до прокуратури

Паралельно направивши скаргу і до суду.
Скарга до суду 01
Скарга до суду 02

Може так співпало, а може й ні, але після відкриття провадження в суді, прокуратура одразу скасувала постанову про відмову в порушенні кримінальної справи.
Лист з прокуратури

Ну, а трохи пізніше, оскільки постанова вже була скасована, і предмету для розгляду не було, то суд мою скаргу залишив без задоволення, чим зайвий раз підтвердив бездіяльність міліції і повернув їм матеріали для проведення додаткової перевірки.
Постанова суду

Окрема подяка народному депутату України Лесі Оробець та її помічникам Віталію Шабуніну і Олені Галушці за те, що допомогли з депутатськими зверненнями до міліції і прокуратури щодо мого питання.

І хоча з міліції прийшла відписка в дусі “р-р-рєбята, я нє в курсє”…
Відповідь на депзвернення до міліції 01
Відповідь на депзвернення до міліції 02

…то з прокуратури повідомили, що за результатами перевірки порушено дисциплінарне провадження…
Відповідь на депзвернення до прокуратури

Так що боротьба продовжується… 🙂

Дякую також Юрію Задої за правову підтримку та консультації.