МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Mar 312012
 

Київ, 31.03.2012

30 березня 2012 року партія «Демократичний Альянс», членом якої я є, влаштувала мітинг під офісом «Нафтогазу». Нижче можете побачити відео, яке зняло Радіо Свобода.


Ролик також можна подивитись на YouTube.

Джерело: www.radiosvoboda.org

Представники політичної партії «Демократичний альянс» у п’ятницю пікетували офіс Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», вимагаючи його керівництво виконувати законодавство про доступ до публічної інформації і надати інформацію про використання коштів цієї структури. Під час намагання пікетувальників розкласти намети, беркутівці, в перебігу сутички, без будь-яких пояснень, вилучили два намети.

Як зазначають активісти «Демократичного альянсу», вони впродовж двох місяців не можуть дізнатися, куди насправді витрачаються кошти «Нафтогазу», а натомість отримують формальні відписки.

Два дні тому представники організації вже самі прийшли у «Нафтогаз», щоб безпосередньо отримати відповідь, але цього не сталося. Ніхто з керівництва, або уповноважених ним осіб, не став говорити з представниками альянсу.

Навіть у п’ятницю, впродовж цілоденного пікетування, до учасників акції ніхто не вийшов, окрім … «Беркуту». За словами учасників акції, «Нафтогаз» чимало коштів бюджету витрачає не за призначенням, тому і ніхто з цієї структури не бажає говорити і надавати інформацію, як цього вимагає законодавство про доступ до публічної інформації, яке в даному випадку не діє.

З огляду на пізню годину Радіо Свобода не змогло поспілкуватися з представниками «Нафтогазу України», щоб з’ясувати їхню позицію. А присутні на акції представники міліції та «Беркуту» відмовилися від коментарів.