МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 102012
 

Київ, 10.05.2012

Моє відео щодо намагання влади ліквідувати партію «Демократичний Альянс».


Ролик також можна подивитись на YouTube.

Текст новини з сайту ДемАльянсу щодо цього:

Державна реєстраційна служба має намір ліквідувати політичну партію «Демократичний Альянс». Про це йдеться в листі Укрдержреєстру на адресу партії.

Зокрема, в листі зазначається, що державна служба готує документи для суду про ліквідацію Демократичного Альянсу у зв’язку з порушенням процедур реєстрації.

«Всі необхідні процедури щодо реєстрації осередків в більшості областей наша партія виконала завчасно. Бажання Укрдержреєстру нас ліквідувати я напряму пов’язую з нашою активністю по боротьбі з корупцією в Нафтогазі. Головного реєстратора призначають на Банковій, і, думаю, йому звідти вже донесли своє невдоволення нашою активністю», — зазначив голова партії «Демократичний Альянс» Василь Гацько.

Василь Гацько також повідомив, що подібні диверсії реєстраційної служби проти «Демократичного Альянсу» не зупинять боротьбу з корупцією в Нафтогазі та інших відомствах.

Відсканований лист Укрдержреєстру на адресу партії «ДемАльянс».

Подивитися на свідоцтва зареєстрованих осередків політичної партії «Демократичний Альянс» та пересвідчитись у тому, що партія все зробила вчасно можна в альбомі на Фейсбуці.

Довідково.

Політична партія «Демократичний Альянс» зареєстрована 07 вересня 2011 року. Станом на 7 березня 2012 року партія зареєструвала 15 осередків і виконала всі необхідні реєстраційні процедури.

З березня 2012 року «Демократичний Альянс» веде боротьбу з корупцією в Нафтогазі, зокрема, вимагає опублікувати план державних закупівель. 26 квітня активісти партії встановили памятник корупції в «Нафтогазі» «Золотий Унітаз». 20 квітня під стінами НАК «Нафтогаз» активісти партії «Демократичний Альянс» провели лежачий протест проти корупції на підприємстві. 6 квітня партія «Демократичний Альянс» подала близько 20 заяв про злочини в «Нафтогазі» до Прокуратури. 30 березня під стінами «НАК Нафтогаз» Політична партія «Демократичний Альянс» організувала протест проти масштабної корупції та зловживань в компанії. При спробі розгорнути табір міліція застосувала до демонстрантів силу.