МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 302012
 

Київ, 30.05.2012

Більше місяця тому я побував в фестивалі-ресторації «Диван», що в будівлі Бессарабського ринку. В цілому, заклад мені сподобався, проте в ньому було досить накурено, і я не знайшов місця для некурящих. Коли я запитав офіціанта про це, він мені показав на групу столиків для відвідувачів, без цієї шкідливої звички. Але вони знаходились по середені «курящого» залу, та так само були затягнуті димом.

Щоб врегулювати ситуацію, попередньо ознайомившись з інформацією в куточку споижвача (до речі, охоронець був не дуже цьому радий і намагався мені перешкодити), я звернувся до Інспекції з питань захисту прав споживачів у місті Києві з такою скаргою:

Скарга до Держспоживінспекції

Трохи більше, ніж через місяць, я отримав відповідь:

Відповідь Держспоживінспекції

І хоча порушень саме щодо відведення 50% «некурящого» місця не знайшли, проте адмінпротокол на керівника «Дивану» склали. Сподіваюсь, це його простимулює відноситись до своїх обов’язків відповідальніше, а до відвідувачів закладу — уважніше.

Друзі, також закликаю вас до активної громадської позиції і написання скарг на заклади харчування, що порушують наші з вами права!

P.S. Дякую Олені Дуб та громадській організації «Інститут медіа права» за правову допомогу.

  • Ok_nesen

    Андрію, раджу зходити в цей заклад і подивитись, чи відбулись якісь зміни після перевірки Інспекції з питань захисту прав споживачів.