МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 182012
 

Київ, 18.07.2012

Раніше я писав про незаконне підвищення розміру членських внесків в гаражному кооперативі «Квітневий», писав про перебіг боротьби з цим, а також про мій позов до суду щодо цього.

27 червня 2012 року цивільний суд виніс рішення, яким задовольнив частково мої позовні вимоги та скасував незаконне підвищення розміру внесків. І ось, сьогодні я вже отримав його на руки.

В частині вимог, а саме про визанння статуту таким, що не відповідає Закону України «Про кооперацію» та про зобов’язання привести його у відповідність із законом, було відмовлено, оскільки на думку судді Трегубенко Л. О., суд не може втручатись у внутрішні статутні справи кооперативу.

Що цікаво, ті позовні вимоги, в яких суд відмовив, відповідач визнавав, заперечуючи лише ті, які судом були задоволені. 🙂

Кооперативом рішення не оскаржувалось, і на даний момент вже набуло законної сили. Тож, раджу всім членам «Квітневого» звернутись до голови (особисто або поштою) із заявою про перерахунок вже сплачених раніше членських внесків — після цього ви зможете не платити, якийсь час, їх взагалі. Зразки публікую в DOC та в PDF.

З текстом рішеня можете ознайомитись нижче, або в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Рішення суду 01
Рішення суду 02
Рішення суду 03