МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 302012
 

Київ, 30.09.2012

29 вересня 2012 року, на вулиці Маршала Конєва відбувся агітаційний концерт регіонала Ігоря Лисова, який одночасно є мажоритарним кандидатом в народні депутати по Голосіївському району до Верховної ради України. На концерті грали групи «Циган-Балаган», «Друга ріка» та Софія Ротару.

Звичайно, не можна було знайти кращої нагоди, щоб проінформувати громадськість про діяльність депутата-брехуна. Саме це, ми, активісти Демократичного Альянсу, і вирішили зробити. Окрім нас, ще були хлопці з громадянського руху «Відсіч», за що їм окрема подяка.

Прибувши на місце проведення заходу ми розгорнули банери та почали роздавати листівки.

Акція
Листівка

До нас одразу підійшли представники міліції, зокрема начальник відділу охорони громадського порядку Голосіївскього району Юзва Валерій Миколайович, якого ви можете побачити на відео, в кінці цієї публікації, і якому я надав копії повідомлення про акцію, занесену за день до цього в КМДА, та телеграми, відправленої додатково в день проведення заходу.

Повідомлення про акцію
Телеграма

Оскільки ми мали повне право на проведення цієї мирної ації, то на вимогу згорнути плакати і припинити поширення листівок я відповів, що добровільно ми цього не зробимо, і якщо вони хочуть це припинити, нехай роблять це силою із застосуванням спецзасобів — опору ми чинити не будемо (так-так, привіт Хенку Реардену; хто читав «Атлант розправив плечі» — зрозуміє).

Так як в міліції не знайшлось законних підстав припинити нашу акцію, то як по команді вони всі зникли, і одразу після цього на нас напали бритоголові «бики» Лисова, які почали відбирати листівки, псувати банери, наші особисті речі і одяг. Особисто мені порвали сорочку, а одному з наших активістів розбили годинник.

Під час цього нападу я зателефонував до міліції міста Києва на лінію 102, однак наряд не приїхав. Штовханина тривала близько години-півтори, «братки» по команді то відступали, то знову нападали. Один міліціонер, що був поблизу, на наші крики, прохання допомгти та викликати підмогу по рації то не реагував, то відповідав, що якщо ми викликали наряд, то він обов’язково приїде. Присутній працівниик ДАІ взагалі казав, що він ДАІшник і «нє прі дєлах»… Коли повз нас проїжджав патруль міліції, я вигукнув прохання допомогти, водій на мене подивився, і поїхав далі. Мій повторний дзвінок на 102 також результату не дав. Дзвонили в міліцію також і інші активісти та просто громадяни з концерту — безрезультатно.

Лише через годину-півтори приїхав заступник начальника районного управління МВС в Голосіївському районі Коваленко Ігор Олександрович, а одразу за ним і наряд, який ми викликали ще під час першого нападу на нас. За декілька хвилин до цього «Братки» по команді зникли, але не всі, і на одного ми прямо вказали. Коваленко Ігор Олександрович спочатку відмовлявся його затримати, але потім, під нашим тиском, все ж таки був вимушений дати команду, і нападника посадили в машину та повезли у найближчій відділок міліції за адресою: вул. Юрія Смолича 6-Б.

Ми пішли слідом та написали заяви про злочин і дали пояснення щодо нападу на нас.

Талон-повідомлення

Так що, як ми і обіцяли, Демократичний Альянс дає бій цій недолугій владі!

Ну, а тепер дивіться відео з місця подій, на яке ви так довго чекали, читаючи цю публіцію… 🙂


Ролик також можна подивитись на YouTube: Братки Ігоря Лисова напали на активістів ДемАльянсу