МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Nov 052012
 

Київ, 05.11.2012

Передруковую новину з сайту ДемАльянсу, опубліковану прес-службою Київської міської організації політичної партії «Демократичний Альянс».

Незаконні дії «братків Лисова» (силовий напад молодих спортивних хлопців на мирну акцію) не залишилися поза увагою демальянсівців. Як відомо, активісти подавали заяви про злочин до міліції щодо порушення кримінальної справи.

Але кримінальну справу не порушили, тому заступник голови партії «Демократичний Альянс» Андрій Богданович звернувся зі скаргою до суду.

5 листопада в Голосіївському районному суді відбулося засідання по скарзі ДемАльянсу, а в цей час під стінами суду активісти парітї влаштувати пікет з вимогою порушення кримінальної справи та притягнення до відповідальності нападників.

Судове засідання перенесли, оскільки матеріали справи в міліції були вилучені прокуратурою для проведення перевірки законності дій співробітників управління МВС, а сама прокуратура суду ці документи не надала.

«На мою думку, до наступного засідання постанову про відмову в порушенні кримінальної справи скасує Голосіївська прокуратура, таким чином не залишивши підстав для розгляду цієї справи судом, — прокоментував цю ситуацію Андрій Богданович, заступник голови партії «Демократичний Альянс». — Але нас цей варіант так само влаштує, оскільки змусить міліцію знову повернутись до розгляду наших заяв про злочин щодо нападу на активістів ДемАльянсу»

Нагадаємо, 29 вересня в Ліко-Граді відбувся агітаційний концерт кандидата в депутати та діючого депутата від Партії регіонів Ігоря Лисова за участі «Другої ріки» та Софії Ротару. Під час концерту «Демократичний Альянс» проводив інформаційну акцію щодо діяльності Лисова. Тоді на активістів ДемАльянсу був вчинений напад людьми регіонала.

Пікет під Голосіївським судом