МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Nov 142012
 
Голосіївський районний суд міста Києва

Київ, 14.11.2012

Передруковую новину з сайту ДемАльянсу, опубліковану прес-службою Київської міської організації політичної партії «Демократичний Альянс».

Вдруге переноситься судове засідання у справі щодо порушення кримінальної справи проти «братків» регіонала Лисова, які напали та побили демальянсівців в Києві. Суд переноситься через те, що прокуратура «гальмує процес».

Цього разу, 14 листопада — коли мало бути продовжено розгляд справи за скаргою ДемАльянсу, прокуратура знову не надала необхідні документи і не направила свого представника в зал судового засідання. До цього, розгляд справи перенесли у зв’язку з ненаданням прокуратурою матеріалів.

«Минулого разу представник прокуратури обіцяв розібратись зі справою в найкоротший термін, проте тепер навіть не з’явився до суду, — коментує хід справи заступник голови партії «Демократичний Альянс» Андрій Богданович. — На мою думку, прокуратура потрапила в скрутне становище, адже протиправні дії міліції очевидні, і, при скасуванні незаконної постанови, доведеться притягти до відповідальності винних міліціонерів. Саме тому справа і затягується».

Як пояснила суддя, матеріали знаходяться на перевірці в Голосіївській прокуратурі, і, вірогідно, постанову про відмову в порушенні кримінальної справи буде скасовано прокурором.

Нагадаємо, 29 вересня в Ліко-Граді відбувся агітаційний концерт кандидата в депутати та діючого депутата від Партії регіонів Ігоря Лисова за участі «Другої ріки» та Софії Ротару. Під час концерту Демократичний Альянс проводив інформаційну акцію щодо діяльності Лисова. Тоді на активістів ДемАльянсу був вчинений напад людьми регіонала.

Незаконні дії «братків Лисова» (силовий напад молодих спортивних хлопців на мирну акцію) не залишилися поза увагою демальянсівців. Активісти подавали заяви про злочин до міліції щодо порушення кримінальної справи. Але кримінальну справу не порушили, тому заступник голови партії «Демократичний Альянс» Андрій Богданович звернувся зі скаргою до суду.