МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 082013
 

Київ, 08.05.2013

Апеляційний суд Київської області скасував постанову Вишгородського районного суду про притягнення мене до відповідальності щодо затримання під Межигір’ям, під час «ліквідації повені». Передруковую новину «Української правди» щодо цього.

Постанову про стягнення із заступника глави партії «Демократичний альянс» Андрія Богдановича штрафу за акцію під Межигір’ям, де мешкає президент Віктор Янукович, скасовано.

Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Київської області, скасувавши рішення Вишгородського райсуду, повідомили у партії.

Райсуд засудив Богдановича до адміністративної відповідальності (штраф 170 грн) за начебто незаконне проведення акції, хоча активісти наполягали, що приїхали боротися з паводком.

«Тим самим в черговий раз було підтверджено неправомірність дій міліції, яка нас затримала та незаконно утримувала в райвідділку більше семи годин», — уточнив Богданович.

Як відомо, 10 квітня під Межигір’ям правоохоронці затримали чотирьох активістів «Демократичного альянсу», які приїхали «боротися з паводком»: Максима Панова, Олександра Бойкула, Андрія Богдановича та Василя Гацька.

Гацька та Панова арештували на 5 і 7 діб.