МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 102013
 

Київ, 10.05.2013

23 квітня 2013 року ЛIГАБiзнесIнформ повідомила про заяву виконуючого обов’язки першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченко щодо того, що Київрада планує заборонити продаж кави з авто — начебто, це дуже небезпечно через використання газового балону.

За «дивним збігом обставин», 25 квітня на Контрактовій площі вибухає така «кавова» автівка. Так «співпадає», що газу в балоні не було, відповідно вибух був не сильним, ніхто не постраждав.

А трохи згодом з Подолу зникають всі пересувні кав’ярні. Замість них, на тих самих місцях, з’являються бочки з «Арсеніївським» квасом.

Хтось вірить в подібні співпадіння? Особисто я — ні. І тому в мене постає цілком логічне запитання — чиї бізнес-інтереси лобіює київська влада взагалі та Анатолій Голубченко зокрема?

Цілком очевидно, що діють по-бандицьки, в стилі Януковича та Партії регіонів.

Вибух на Подолі 01
Вибух на Подолі 02
Вибух на Подолі 03
Вибух на Подолі 04
Вибух на Подолі 05
Вибух на Подолі 06
Вибух на Подолі 07
Арсеніївський живий квас на Подолі 01
Арсеніївський живий квас на Подолі 02

  • іо

    По-моєму взагалі не повязані речі. Кава і квас взагалі не конкуренты – різні сегменти. А щдо місця, то так завжди відбувається коли звільняється місце туди стає інший. Чого ви Трьох ведмедів ще не приплели в цю історію, на фотках подивиться, то в них і палатка більш пристойна.