МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 102013
 

Київ, 10.06.2013

Передруковую новини «Української правди» та 5 каналу відповідно, про те, як я через суд зобов’язав прокурора Вишгородського району розпочати досудове розслідування щодо мого незаконного затримання співробітниками Вишгородського райвідділку міліції.

Українська правда:
Суд зобов’язав прокуратуру розслідувати обставини затримання заступника голови «Демократичного альянсу» Андрія Богдановича під «Межигір’ям» 10 квітня. Про це повідомляє 10 червня сам Богданович.

«Щойно Вишгородський районний суд виніс ухвалу, якою зобов’язав прокурора Вишгородського району розпочати кримінальне провадження щодо мого незаконного затримання 10 квітня під «Межигір’ям», — заявив він.

«Раніше я звернувся із заявою про злочин щодо цього затримання, проте прокурор Вишгородського району не знайшов підстав для внесення відомостей з моєї заяви до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що суперечить вимогам ст. 214 Кримінального процесуального кодексу України», — пояснив активіст.

5 канал:
Прокуратура розслідує обставини затримання активіста «Демократичного альянсу» Андрія Богдановича під «Межигір’ям».

Відповідну ухвалу виніс Вишгородський районний суд. Про це «5 каналу» повідомив сам Богданович. Раніше він намагався оскаржити свій арешт, але його заяву прокуратура не прийняла. Нагадаємо, 10 квітня міліція затримала кількох представників Демальянсу біля резиденції президента в «Межигір’ї» — за проведення акції протесту попри судову заборону та непокору правоохоронцям.

Андрій Богданович, заступник голови партії «Демократичний альянс»: «Мене незаконно тримали в райвідділку більше трьох годин, це незаконно, це злочином є. Відібрали моє майно без жодних понятих, без складання протоколу. Має початись повноцінне розслідування. За результатами — або закриють справу, бо не побачать складу злочину, або передадуть справу в суд і буде прийняте відповідне рішення щодо цих міліціонерів, які вчиняли протиправні дії».


Ролик також можна подивитись на YouTube