МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Aug 122013
 

Київ, 12.08.2013

Мені стали відомі нові подробиці втечі з-під домашнього арешту Петра Мельника.

Як повідомило надійне джерело в найближчому оточенні Мельника, зняти електронний браслет йому вдалося відгризши кисть своєї руки.

Оскільки всі гострі предмети було вилучено за рішенням суду, під час прийняття рішення про домашній арешт, то горе-ректору довелося вдатися саме до такого методу.

Кисть виявлено не було. Вірогідно, ректор забрав її з собою, з метою хірургічним шляхом повернути руку на місце.

Біля електронного браслету було виявлено сліди крові, проте цю інформацію родичі та адвокати Мельника намагались ретельно приховати. Так само, через таємницю слідства, це не було оголошено і речником МВС.

Також, як неофіційно повідомили мені в прокуратурі, проведена експертиза свідчить про те, що кров біля браслету належить саме Петру Мельнику.

В той же час, кандидат політичних наук Віктор Андрусів зазначає, що це лише чутки, і їх розповсюдження вигідно Банковій.

«Все це дурня. Чутки про мужнього Мельника вигідні Януковичу, адже вони формують імідж Партії регіонів як такої, що має вольових активістів, які готові йти до кінця, і навіть відрізати собі руку», — стверджує Андрусів.


Обережно! Інформація фейкова. Всі персонажі та події вигадані. Всі співпадіння з реальними людьми випадкові, а розбіжності зі справжніми фактами — навмисні.

 • Алекс

  Это правда,а еще он перегрыз тело пополам,чтоб пролезть через решетку.

  • Ігорко

   Жартуєте? Яке “пополам”? Коби оту тушу пропхати крізь ґрати, довелось би хіба м’ясорубку брати…

 • Аліна Божнюк

  Насмішив))
  Ти й справді так думаєш?