МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 052013
 

Київ, 05.09.2013

Місяць тому я стикнувся з нахабною поведінкою кондуктора в громадському транспорті. Як ви можете знати, в Києві на деяких маршрутах стартував пілотний проект із введенням електронних компостерів нового зразка. З’явились і певні проблеми пов’язані з цим.

Так, одного серпневого дня, я зайшов до автобусу на маршруті № 102. Я вже мав квиток нового зразка, який придбав раніше у кондуктора на тому ж маршруті. Коли я вирішив закомпостувати талон за допомогою електронного компостера, то зробити це мені не вдалося — компостер його не приймав.

В цей час до мене підійшла кондукторка і зробила спробу допомогти, проте компостер так само не приймав квиток. Тут вона розгледіла на талоні відмітки механічного компостеру, порвала та зім’яла його, після чого стала голосно, на весь автобус, кричати — назвала мене брехуном, начебто я хочу безкоштовно проїхати, скориставшись квитком вдруге.

Звертаю увагу — я цей квиток не компостував. В такому вигляді мені його було продано раніше, в іншому автобусі на маршруті № 102.

Я зробив їй зауваження — сказав, щоб вона поводила себе гідно, що вона не має права так розмовляти громадянами. Окрім того, я попросив її назватись, проте вона це зробити відмовилась, і прикрила своє посвідчення на формі рукою.

Зрозуміло, що їхати вдруге на закомпостованому квитку я наміру не мав, тому, коли виявилось, що в мене зіпсований талон, я придбав в кондукторки інший, та закомпостував його.

Проте, я не міг просто так залишити цю нахабну поведінку працівника КП «Київпастрансу», тому наступного ж дня написав скаргу до Київської міської державної адміністарції і, скориставшись нормою статті 18 Закону України «Про звернення громадян», попросив розглядати її за моєї участі.

Через деякий час мені подзвонили з автобусного депо та запросили на зустріч. Я пішов. На зустрічі було присутнє різне керівництво автобусного парку, а також сама горе-кондукторка.

Спочатку вона заявила, что не впізнає мене, проте я показав її фоторафію, яку зробив того разу.

Контролер-касир Куленко А. О.

Тоді вона почала звинувачувати мене, проте кервництво парку одразу зупинило її, побачивши неадекватність поведінки жінки. Мені пообіцяли провести з нею роз’яснювальну роботу, а я, в свою чергу, повідомив, що за таких умов претензій не маю.

Після розгляду скарги мені декілька разів дзвонили з Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та питали, чи задоволений я таким результатом.

А от і надійшла офіційна відповідь.

Відповідь на скаргу

Отож, закликаю вас не залишати безкарною нахабну поведінку чиновників або працівників комунальної сфери. Ми маємо виховувати в них європейські стандарти ставлення до громадян!

 • Паша

  Был я там, видел это, всё правильно.

 • Iulııa Rudenko

  Ось це правильно, лише застосовуючи елементи залякування з боку керівництва можна перевиховати “зрадянщиних” людей! Підтримую такі дії на 100 %!

 • Артем

  Вот видео про киевских контролеров, редкостные уроды!

  http://www.youtube.com/watch?v=R1iFtxllqAU

 • Юрий Гончаров

  Андрей, ты молодец! Спасибо за то что ты делаешь. Спасибо что твоей целью является не выёбнуться, как у многих…Спасибо что ты действительно видишь целью сделать качество жизни людей лучше. Твоя деятельность достойна очень хорошей оценки. Продолжай в том же духе…Это обязательно будет иметь результат.