МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 092013
 

Київ, 09.09.2013

Передруковую новину «Української правди» щодо боротьби «ДемАльянсу» з правоохоронцями, які незаконно затримали наших активістів (зокрема і мене) 10 квітня за акцію протесту під резиденцією президента «Межигір’я», яку ми навіть не проводили.

Прокуратура направила подання до Головного управління МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку міліції за незаконне затримання активістів «ДемАльянсу».

Про це повідомив заступник голови партії «Демократичний альянс» Андрій Богданович.

«Сьогодні Прокуратура Вишгородського району направила подання до ГУ МВС в Київській області щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності начальника Вишгородського райвідділку Леоніда Паланичка за те, що активістів партії Василя Гацька, Андрія Богдановича, Максима Панова та Олександра Бойкула незаконно тримали в райвідділку після їх затримання під Межигір’ям 10 квітня», — повідомив він.

Як відомо, 10 квітня під час акції поблизу резиденції президента у Межигір’ї міліція затримала декількох представників партії «Демократичний альянс» за проведення акції попри судову заборону, непокору й невиконання законних вимог працівників міліції.

На початку червня суд зобов’язав прокуратуру розслідувати обставини затримання заступника голови «Демократичного альянсу» Андрія Богдановича.