МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Nov 022013
 

Київ, 02.11.2013

Останнім часом мої запити на інформацію до Головного управління МВС України в місті Києві, які я відправляв електронною проштою, перестали доходити. Лист повертався з помилкою щодо того, що не знайдено домен, в якому знаходиться поштова скринька.

Направляв я свої запити на адресу [email protected]. Звертаю увагу, що саме вона вказана на сайті управління міліції.

Знімок екрану mvs.gov.ua

Щоб отримати офіційне підтвердження, що вказана інформація дійсно є коректною, я надіслав інформаційний запит до вищого органу — Міністерства внутрішніх справ України.

Запит на інформацію

Через деякий час я отримав відповідь, де вони підтвердили правильність електронної адреси.

Відповідь на запит

Проте, на сьогодні листи із запитами так само не потрапляють до київського управління міліції, і повертаються з помилкою.

Знімок екрану gmail.com

Мабуть, людна, яка організовувала в Міністерстві внутрішніх справ роботу відділу, відповідального за доступ до інформації, підійшла до справи з креативом та іронією, назвавши скриньку для направлення запитів vidkrytist@mvs.gov.ua. Адже, відкритістю таку роботу їх структурних підрозділів назвати дуже складно… 🙂

  • Eva

    Если руки выросли из жопы, то конечно!!! Какой уж там запрос, если даже на КЛАУШУ правильно нажать не можешь!!! А все потому что ума, как у ракушки. А еще в политику лезет?!?! И после этого мы хотим чтоб в нашей стране жить стало лучше???

  • Денис

    А Ви наступним запитом дізнайтесь чому пошта не працює та коли полагодять 🙂