МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Nov 272013
 

Київ, 27.11.2012

Передруковую новину з сайту ДемАльянсу, опубліковану прес-службою партії «Демократичний Альянс».

26 листопада представники партії «Демократичний Альянс» передали голові представництва Європейського союзу в Україні Яну Томбінському двадцятиметрове полотно з думками простих українців щодо євроінтеграції та планів влади її призупинити.

Щоб дізнатись громадську думку, активісти «ДемАльянсу» в неділю, в парку імені Тараса Шевченка, спорудили стенд, де розмістили величезне полотно. На ньому кожен бажаючий міг написати свої думки щодо євроінтеграції та пояснити, чому він притримується такої позиції.

Майже всі, хто наваживався висловити свою думку, схвально оцінили євроінтеграційні прагнення України та в край негативно відзначили дії Кабінету Міністрів та Президента Віктора Януковича. Загалом було зібрано більше тисячі відгуків громадян, а полотно площею 20 кв. метрів було покрито декількома шарами написів.

«Метою нашої акції було зібрати думки громадян щодо підписання Угоди про Асоціацію, і результати показали, що українці підтримують європейський напрямок розвитку країни. А те, що зробили Янукович і Азаров — це виключно їх політичне рішення, а не воля всього українського народу» — коментує акцію заступник голови партії «Демократичний Альянс» Андрій Богданович.

З представниками «ДемАльянсу» поспілкувався керівник відділу політики представництва ЄС Ганнес Шрайбер. Він із захопленням читав коментарі, що були залишені на полотні, та попросив дозволу показати його іншими дипломатам. Пан Шрайбер відмітив, що після масових виходів громадян на «євромайдани» по всій країні, політики в Євросоюзі стали набагато лояльніше ставитись до євроінтеграційних прагнень України.

Посольство ЄС 01
Посольство ЄС 02
Посольство ЄС 03