МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 092014
 

Київ, 09.01.2014

Передруковую частину новини з сайту чесних новин «ВСЕ», зокрема мій коментар щодо мети нового проекту ДемАльянсу #НеБутиСкотом.

Ініціатором створення проекту #НеБутиСкотом є партія «Демократичний Альянс». Як розповів заступник голови партії Андрій Богданович, суть проекту в тому, щоб скласти список державних службовців, які порушують права людини.

«Це робиться для того, щоб після зміни влади державні службовці, які порушили права людей не були забуті. Тобто, щоб проти них можна було порушити кримінальні чи адміністративні справи, і якщо їхня вина підтвердиться, то притягнути цих людей до відповідальності. Адже, на нашу думку, основна причина свавілля чиновників — це відчуття безкарності. Вони вважають, що після зміни влади все забудеться, і їм все зійде з рук. Щоб цього не сталося, і був створений такий проект. Наразі ми формуємо базу недобросовісних держслужбовців з метою створити на них громадський тиск, а також на тих чиновників, які потенційно можуть порушити права людей. Відвідувачі сайту мають можливість додавати своїх кандидатів, аргументуючи, чому ця людина має потрапити до списку. Якщо ми бачимо, що вірогідність правдивості цієї інформації висока, то приймаємо рішення розмістити цього держслужбовця на сайті. Якщо ж ця людина потім надішле інформацію, яка спростує його «провини», то ми можемо видалити його з сайту», — зазначив Андрій Богданович.