МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 062014
 

Київ, 06.10.2014

Сьогодні я звернувся до суду з приводу подій, які сталися місяць тому. Саме стільки часу мені знадобилось, щоб використати способи досудового вирішення конфлікту в середині «ДемАльянсу» та зібрати факти для справи. Не хотілося виносити це на загал, але іншого варіанту зараз просто не бачу.

5 вересня 2014 року з’їзд партії «Демократичний Альянс» делегував до списка «Громадянської позиції» відмінний список кандидатів від того, який був представлений з’їзду Гриценка, як представники «ДемАльянсу».

Тоді делегати з’їзду «Демократичного Альянсу» проголосували за те, щоб відповідно до досягнутих з «Громадянською позицією» домовленостей, друге місце списку посів голова партії Василь Гацько, тринадцяте – екс-заступник голови партії Віктор Андрусів, а тридцять третє – теперішня заступниця голови партії Наталя Соколенко.

Таке рішення з’їзду не влаштувало Гацька та його команду прибічників в новому складі правління партії, і всупереч цьому рішенню Гацько представив з’їзду «Громадянської позиції» зовсім іншу послідовність кандидатів: на тринадцятому (прохідному) місці Андрусіва замінила Соколенко, а на тридцять третє Гацько пролобіював свого нового заступника Максима Черкасенка.

Тож, будемо тепер домагатись правди через суд. Про перебіг справи інформуватиму вас у своєму блозі.

 • Правозахисник
 • Khozin Dmytro

  Андрію, а чому тоді самого Андрусіва це не турбує?
  Чому він не зробив жодної заяви, якщо він не добровільно відмовився від місця у списку?

 • PSYOP

  Что у вас там за драма? Будете как-то защищаться от обвинений Аронца?

 • Artem Nakolkin

  Андрусив уступил место Соколенко, какие проблемы? Думаю все эти говнобросы вроде этого и статьи о “надувном полковнике” добьются своего и ГП/ДА в раду не попадут. Как написал Медведев, Юля уже их обскакала. Ох, какая короткая память у нашего народа. Петя, Ляшко, Юля, Сеня – все те же опять останутся у власти. А ГП, ДА, Самопомич и ПС пролетят.

 • Сергей

  Любитель жевать сопли, сколько можно заниматься онанизмом?

 • Сергей

  неугодные коменты сам подчищаешь? Ну это ж так демократично…