МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Dec 222014
 

Київ, 22.12.2014

20 грудня відбувся з’їзд партії «Демократичний Альянс». Цього разу вони скотились від маніпуляцій і непрозорих процесів, про які я писав раніше, до банальної фальсифікації.

Як мінімум один факт був чітко зафіксований учасниками з’їзду. При голосуванні за Генерального секретаря партії, з розривом у близько шість голосів переміг Андрій Сидоренко. І начебто все ОК, здорова конкуренція тощо, але є одне але.

Із 126 делегатів, що зареєструвались на з’їзді, взяло участь у голосуванні 125 бюлетенів. Це при тому, що як мінімум троє залишили збори та поїхали по своїм справам, і свій бюлетень нікому не передавали. У всякому разі, ті, хто поїхали, у внутрішньопартійній комунікації (форум та email-розсилка) стверджують, що «картки для голосування» не віддавали, оскільки свідомі, і виступають за прозорість процесів. Звертаю увагу, що три людини це мінімум, кого вдалось ідентифікувати. А ще віднімемо тих, кого ідентифікувати не вдалось, а також, хто виходив покурити, випити кави та інше. Отже, вирішальні бюлетені було вкинуто.

Тож, все це дійсно дуже сумно. А я ще дивувався, яким чином Гацько і його команда знову залишились в керівництві партії після провальної виборчої кампанії до Верховної ради. Я вже мовчу про те, що вони не знайшли сили взяти на себе відповідальність за цей провал та самостійно відмовитись від участі у номінуванні на посади в правлінні партії…

Я навіть думаю, а чи не відкликати мені свій судовий позов, бо якось соромно судитись із тими, хто опускається до такого. 🙁

 • Alexey Nikishin

  Вечный тролль ДемАльянса 🙂

 • Андрію, немає жодного доказа, що були інші бюлетені, окрім цих трьох. Немає жодного доказа, що ще хтось не проголосував і було вкинуто бюлетень без відомості цієї людини. Просто не вірю, що хтось із учасників з’їзду повів себе настільки безвідповідально, щоб будучи присутнім, не проголосувати. Можливість для перекуру з’явилася у кожного після голосування, поки йшов підрахунок голосів. 3 голоси НЕ впливали на ітоговий результат голосування, бо різниця – у 6 голосів.
  Пишу це задля збереження об’єктивності.

  По оцінках: так, це ганьба. Так я голосував за Сідляренка і за нових членів правління. Так, Василь та правління мають визнати свої помилки і виправити їх. В тому числі й такі системні, як непрозорість у певних сферах діяльності.
  Утім, я вважаю, що добитися цього зовнішньою критикою партії неможливо. Гірше того, зовнішня критика дуже сильно заважає кристалізації нормальної внутрішньої опозиції, бо дозволяє вкидати маніпулятивні закиди на кшалт «Це вас Богданович накрутив, ви під його дудку пляшете» та подібні їм. Але ця кристалізації відбудеться і дасть свої результати.

  Відповідно: замість конструктивної боротьби з негативними явищами в середині, ти просто намагаєшся зруйнувати партію ззовні. Це твій вибір. Я його неодобрюю, але приймаю, як існуюче явище. Вважаю, що сотні чудових людей в партії не заслуговують на те, щоб результати їх роботи над розвитком партії було знищено. Ти, нажаль, вважаєш інакше (принаймі, доводиш це своїми діями). Твій вибір.