МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Feb 112015
 

Київ, 11.02.2015

Владислав Селезньов, виконуючий обов’язки спікера Генерального штабу Збройних сил України, повідомив журналістам телеканалу ТВі таку інформацію щодо необхідності отримання довідки з військомату для виїзду за кордон: «Є Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», він в редакції ще дев’яносто третього року, так от, пункт 6 статті 22 цього закону… там прописано, що під час оголошення мобілізації, всі військовозобов’язані мають… у-у-у-а-а-у-а-а… з’явитися у військовий комісаріат за викликом, а якщо їх не викликають, то вони мають в цьому військовому комісаріаті отримати ту саму довідку».

А тепер давайте відкриємо згаданий закон та подивимось, що написано у вказаному спікером Генштабу пункті. Отже, читаємо: «Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи, визначеної у частині третій цієї статті».

Як ви бачите, жодного слова про те, що необхідно отримати якусь довідку для виїзду за кордон немає! Тобто, буркотівши собі під носа «у-у-у-а-а-у-а-а», пан Селезньов мабуть якраз і вигадував нову норму закону, адже зрозуміло, що «зміна місця проживання» поняття абсолютно не тотожне «виїзду за кордон», адже поїхати за терени України можна у відрядження, відпустку тощо… Головне, щоб ви повернулись назад, а не залишились там для постійного проживання.

Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»


Додано пізніше:

Дав коментар для передачі «На свіжу голову» на радіо «Промінь». Ефір від 13.02.2015.


Ролик також можна подивитись на YouTube