МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Apr 032015
 

Київ, 03.04.2015

Раніше я вже писав, що для виїзду за кордон не потрібно отримувати з військового комісаріату жодних довідок, хоча в. о. спікера Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов наполягав на зворотньому, і заявив журналістам зовсім інше, чим по суті дезінформував громадян України. Тоді, як доказ своєї правоти, я навів лист з Прикордонної служби.

Проте, на цьому я не зупинився, і направив відповідний запит до Міністерства оборони, щоб отримати ще й від них офіційну відповідь щодо цього.

І от я отримав лист, в якому т. в. о. начальника організаційно-мобілізаційного управління — заступник начальника штабу оперативного командування «Північ» В. А. Кевлюк також підтвердив, що жодних довідок з військкомату отримувати не потрібно. Скан публікую нижче.

Відповідь на запит

Те саме підтвердили і у відповіді з Київського обласного військового комісаріату, за підписом т. в. о. комісара Абальмасова Ю. О.

Лист з військкомату

Тож, чому збрехав журналістам пан Селезньов мені не відомо, але ви можете бути спокійні, при перетині кордону від вас жодних довідок вимагати не мають права. 😉

  • Taisia Plahuta

    А як відбувається по факту при виїзді?

    • Теоретично, проблем не має бути. Можна роздрукувати відповіді з Прикордонної служби та з Міноборони та показувати їх в крайньому випадку.