МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 092015
 

Київ, 09.07.2015

Нещодавно я раптово натрапив у Фейсбуці на фотографію привітання колективу газети «Вести» за підписом заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича. У привітанні зокрема висловлювалась подяка за професіоналізм та об’єктивність.

Сказати, що мене це обурило — значить не сказати нічого. Пропутінська газета, що фінансується Медведчуком та розміщує відверто брехливі матеріали, раптом отримує подяку від заступника Кличка, і ще й з таким цинічним формулюванням: «…за професіоналізм та об’єктивність…».

Але оскільки джерела треба перевіряти, то я вирішив не поспішати з висновками та надіслав до КМДА запит, в якому запитав, чи дійсно пан Пантелеєв таку подяку підписував.

Запит на інформацію

У відповідь прийшла ціла тирада, де Пантелеєв розказував, що подяку видавав не тільки газеті «Вести», а й іншим виданням, що відзначив роботу журналістів, які писали про Київ та міську раду тощо…

Відповідь на запит

От правда, така відповідь більше схожа на виправдовування. 🙂 Адже навіщо писати про те, про що тебе не запитують, тим паче, якщо не вважаєш цей вчинок ганебним?