МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Apr 272011
 

Київ, 27.04.2011

Сьогодні закінчилась дводенна програма навчання «Громадська антикорупційна експертиза — на службі громадських рад України», в якій мені пощастило взяти участь. По суті, це перший в Україні тренінг, що передбачав надання учасникам практичних навичок в сфері проведення громадської експертизи нормативно-правових актів, на предмет виявлення корупціогенних чинників.

Організатором даного проекту стало Творче об’єднання «ТОРО», під керівництвом Олексія Хмари. До участі запрошувались всі члени громадських рад, при різних органах виконавчої влади, які мали подати заявку з інформацією про себе. Організаторами було відібрано близько 50 осіб з усіх регіонів України, що були розділені на дві групи.

Хочеться відмітити високий професіоналізм тренерів та доповідачів. Все відбувалось дуже динамічно, так, що навіть на лекційних частинах було не нудно. Дуже цікаві і корисні практичні завдання. Окрім організаторів, серед запрошених експертів, були і екс-чиновники, що добре розуміютсья на питаннях протидії корупції. Також, всі учасники отримали методичні матеріали з алгоритмом проведення громадської антикорупційної експертизи.

Якщо я правильно зрозумів, у майбутньому плануєтсья ще проведення подібних тренінгів, тож рекомендую всім бажаючим спробувати взяти участь.

А організаторам ще раз дякую! 🙂

  • Михайло Сакалош

    Який принцип відбору я не знаю! Але чомусь не потрапив! Дуже шкода(((

  • Кирилл

    Андрей, а есть какая-нибудь раздатка, которой можешь поделиться?