МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 292013
 

Київ, 29.01.2013

Передруковую статтю про мене і про моє голодування, яка вийшла в «Газеті по-українськи», у випуску № 1554, в рубриці «Здоров’я». Авторка — Катерина Гончарова.

Киянин 27-річний Андрій Богданович два роки голодує три дні на тиждень. Не їсть і не п’є по понеділках, середах і п’ятницях.

— Важив 130 кілограмів. Якось прочитав у інтернеті розповідь чоловіка, який не їв і не пив по суботах. Вирішив теж спробувати, бо хотів вивести з організму шлаки і скинути зайву вагу. Наступного дня була субота, то я нічого не їв і не пив. Далося це легко — голоду майже не відчував. Усвідомив, що їжа лише підтримує життя. Довгий час можна прожити без харчів. Став почуватися набагато краще, у тілі з’явилася легкість.

Читати повністю…

Jan 182013
 
Ґ ґ

Київ, 18.01.2013

Дата 16 січня 2013 року стала переломною для двомовності моєї домашньої сторінки. Саме ця двомовність вже давно не давала мені спокою, оскільки більшість записів були українькою, а обладунки лишались російськими. Це було зроблено для відвідувачів з-за кордону (так як в мене наявні російськомовні записи), проте для них тепер я вбудував Google Translate, так що наразі потреба в цому відпадає.

Після короткого листування з Юрком Зеленим, мовознавцем, збирачем гудьби і слів вигадником, я остаточно вирішив перекласти сторінку українською мовою. Більш того, я скористався Юрковими новотворами, які, на мою думку, є інтуітивно зрозумілими, але якщо у вас виникають складнощі — нижче коротенький словник.
Читати повністю…

Jan 082012
 

Киев, 08.01.2012

Один год и один день назад я прочитал на «Политико» публикацию Сергея Волкова, в которой он затрагивал тему голодания и описывал, как со своей семьёй не ест и не пьёт один день в неделю, по субботам. Это меня настолько заинтересовало, что я решил попробовать. На следующий же день (кстати, тоже была суббота) я абсолютно не употреблял ни пищу, ни воду. Далось мне это довольно легко  — есть и пить практически не хотелось.

Читать далее…

Apr 092011
 

Киев, 09.04.2011

Наконец-то запущена моя официальная домашняя страница. Все записи, сделанные до этой, были импортированы из моего бывшего официального блога в Живом журнале либо перенесены с других ресурсов. С момента публикации этой записи, блог в ЖЖ теряет статус официального.

Прошу всех внимательно прочитать Дисклеймер.