МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 262011
 

Київ, 26.01.2011

В 2010 році Центр політичної студії та аналітики започаткував курс навчання молодих лідерів «Вища політична школа», учасником якого мені пощастило бути. Складався він з трьох семінарів:

  1. «Політичні ідеології та базові цінності», що відбувся за підтримки Фонда Конрада Аденауера;
  2. «Україна у світі: зовнішня політика, економічна інтеграція, колективна безпека», що відбувся за підтримки Фонда Фрідріха Наумана;
  3. «Верховенство права: внутрішня політика, громадянське суспільство, правосвідомість», що відбувся, знову ж таки, за підтримки Фонда Конрада Аденауера.

Семінари проходили у різних регіонах України: в Київській області, в Чернігові, в Карпатах. Складались вони як з теоретичних частин (лекцій) так і з практичних завдань (робота в групах). Як лекції, так і практичні завдання, були дуже цікаві і пізнавальні.

Читати повністю…

Jan 262011
 

Київ, 20.01.2011

Почну з деяких роз’яснень. В попередніх моїх публікаціях було написано, що я є членом ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України. Як виявилось, це не зовсім так. Наша ініціативна група створилась, по суті, при Міністерстві освіти і науки України, яке відповідно до Указу Президента № 1085/2010 від 9 грудні 2010 року було об’єднано з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту, шляхом реорганізації яких і було утворено Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Хоча я не впевнений навіть в тому, що був наказ «старого» Міністерства, про затвердження складу нашої ініціативної групи. Як ви розумієте, процес реорганізації складний і на це потрібен певний час. Навіть на сьогоднішній день, ще не відбулася ані державна реєстрація «нового» Міністерства, ані затвердження Положення про Міністерство та штатного розкладу. З усіх посадовців в новому складі лише Міністр Табачник Д. В. та його заступники — Суліма Є. М. і Куліков П. М.

Читати повністю…

Jan 202011
 

Київ, 12.01.2011

11 січня 2011 року відбулося третє засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України, в яку я маю честь входити.

Читати повністю…

Jan 162011
 

Киев, 16.01.2011

Думаю, вы уже в курсе о новом проекте Сергея Мавроди «МММ-2011». Если же нет — можете послушать вот тут, а также почитать вот тут.

Небольшое отступление
С Сергеем Пантелеевичем я почти лично знаком с Августа 2009 года. Переписывались по электронной почте, немного в скайпе. Я задавал разные вопросы, на разные темы (в том числе и о «МММ»), — он всегда отвечал. Вполне адекватный, вежливый и прямой человек. От общения с ним сплошной позитив. Когда-то даже хотел организовать его онлайн-семинар, но желающих посмотреть/послушать оказалось мало — видать чего-то боятся до сих пор. Ещё посодействовал записи третьей аудиоглавы его книги Искушение. Сын Люцифера. Но сейчас не об этом.

Читать полностью…

Jan 122011
 

Київ, 06.01.2011

Ну що ж, в цьому випуску я розкажу, про свої спроби приєднатися до ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Контрольно-ревізійному управлінні України.

Звернення з волевиявленням взяти участь в роботі ініціативної групи я надіслав ще 29 листопада 2010 року.  Розуміючи, що  просто чекати на відповідь немає сенсу, десь через два тижні почав їм надзвонювати і дізнаватись хто виконавець, ну і інші деталі… Забігаючи вперед, скажу, що офіційну відповідь я не отримав донині, хоча минуло вже більше місяця з дня реєстрації звернення.

Читати повністю…