МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Feb 282011
 

Київ, 28.02.2011. Стаття була приведена у відповідність до законодавства України станом на 05.12.2012.

Автор: Володимир Шляховий
Доопрацював та переклав українською: Андрій Богданович

Читати статтю…

Feb 262011
 

Киев, 26.02.2011

Начну с того, что обращу внимание читателей на изменение своего мнения о Сергее Пантелеевиче Мавроди и его проекте «МММ-2011: Мы можем многое». Ещё недавно я был его стороннико — относился к нему достаточно положительно, о чём даже написал соответствующую публикацию, которую рекомендую всем прочитать, дабы понимать, о чём будет идти речь. На данный же момент, моё мнение о Мавроди изменилось, хотя я  по-прежнему отношусь к нему с определённым уважением и неким восхищением.

Читать полностью…

Feb 182011
 

Написав у BogdanoWiki статтю Громадська рада

Долучайтесь — доповнюйте!

Feb 172011
 

Нижче на відео можна побачити виступ, а також питання-відповіді Міністра внутрішніх справ Могильова Анатолія Володимировича на перших зборах Громадської ради при МВС України, що відбулися 17 лютого 2011 року і членом якої я є.

Під час круглого столу піднімались такі питання як обмін посвідчень водія на документ міжнародного зразка та проходження технічного огляду транспортних засобів.

Вибачаюсь за низьку якість відео — знімав фотоапаратом.

Дивитись відео…

Feb 152011
 

Київ, 15.02.2011

Ну, мабуть треба почати  з того, що такого свавілля я ще не бачив. Маючи вже досвід участі в чотирьох установчих зборах і роботи в ініціативних групах з підготовки установчих зборів, при різних міністерствах, міг би сказати, що бачив усе. Але ні. Такого свавілля — ні! І ім’я цьому свавіллю — Подільська районна в місті Києві державна адміністрація і процес утворення при ній Громадської ради.

Особисто для мене все почалося ще 16 листопада 2010 року, коли я подав заяву з волевиявленням взяти участь в роботі ініціативної групи з підготовки установчих зборів. Мабуть, я був першим, хто взагалі про це подумав, оскільки в канцелярії, при подачі заяви на мене дивились квадратними очима і не розуміли що коїться.

Читати повністю…

Feb 142011
 

Компания «3DTOUR®» выпустила первую в мире 3D-открытку:

http://4you.3dtour.ua/

С её помощью можно поздравить с любым праздником как девушку так и парня, как женщину так и мужчину, как бабушку так и дедушку. Дарите радость своим близким!

Вы ещё такого не видели!