МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Mar 292011
 

Київ, 29.03.2011

Хоча про це вже і написала, в якості новини, «Українська правда», я не буду зраджувати традиціям і напишу власну публікацію — більш детальну і точну.

Читати повністю…

Mar 252011
 

Пропоную членам громадських рад при органах виконавчої влади об’єднатись в ком’юніті з метою комунікації, вирішеня проблемних питань та обміну досвідом:

Mar 192011
 

Киев, 18.03.2011

После скандала, из-за невыплаченного гонорара (добавлено позже: с музыкантами всё же рассчитались), между организаторами 3D-концерта «Рок за роком» (Концертно-театральное агентство «Карина») и группой The Matrixx, мы с Игорем Бежевцом забрали ребят и поехали в клуб «Прайм», на запланированное afterpaty, которое Игорь и организовывал.

Очень весело посидели, пообщались:

Читать полностью…

Mar 172011
 

Київ, 16.03.2011

В світі прийняття Податкового кодексу, а саме, через унеможливлення працювати за спрощеною системою оподаткування, я вирішив виказати протест діючій владі у вигляді припинення здійснення підприємницької діяльності. В даній публікації я розкажу про свій досвід з цього питання.

Для того, щоб внести до Єдиного державного реєстру запис про припинення здійснення підприємницької діяльності, треба подати Державному реєстратору заяву та документ, що підтверджує оплату за публікацію повідомлення (п. 1 ст. 47 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців»). Додаткових вимог законодавством не передбачено, але державний реєстратор вимагає, щоб документи подавались або на особистому прийомі, або надсилались поштою (при цьому підпис на заяві повинен бути посвідчений нотаріально).

Читати повністю…

Mar 142011
 

Київ, 13.03.2011

Відносно недавно дізнався про заснування Мерітократичної партії України (МПУ). Наразі йде збір підписів на підтримку цього рішення — це необхідно для реєстрації, згідно українського законодавства.

Дана партія дуже мене зацікавила. По-перше, цікавий підхід — «влада достойних» (саме так перекладається «меритократія» — симбіоз латинської і грецької мов). Голова партії Ігор Шевченко, у своєму виступі, говорить про один з принципів меритократії — справедлива оцінка особи, тобто коли оцінюють не за кількістю грошей чи зв’язків, а саме за якостями та діями. По-друге, один з критеріїв меритократичної влади — це служіння; саме це я вважаю головним, при здійсненні владних функцій.

Читати повністю…

Mar 092011
 

Київ, 09.03.2011

Раніше я вже писав про свої спроби приєднатися до ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Головному Контрольно-ревізійному управлінні України, а також до самої Громадської ради. Писав про нісенітницю, яку ніс Голова діючої Громадської ради Федосов Віктор Михайлович, писав і про те, що надсилав скаргу до Кабміну на дії КРУ.

Першого мого листа до Контрольно-ревізійного управління було відправлено 29.11.2010. Відповіді на нього не було. Потім, мною було надіслано скаргу до КМУ від 05.01.2011. Відповіді не було. Пізніше, 21.02.2011, я написав ще одного листа до Кабміну. І от, нарешті, 09.03.2011, приблизно через 3 місяці і 10 днів, я отримав наступну відповідь:

Читати повністю…