МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Apr 272011
 

Київ, 27.04.2011

Сьогодні закінчилась дводенна програма навчання «Громадська антикорупційна експертиза — на службі громадських рад України», в якій мені пощастило взяти участь. По суті, це перший в Україні тренінг, що передбачав надання учасникам практичних навичок в сфері проведення громадської експертизи нормативно-правових актів, на предмет виявлення корупціогенних чинників.

Читати повністю…

Apr 252011
 


Ролик также можно посмотреть на YouTube

Киев, 25.04.2011

Читать…

Apr 222011
 

Киев, 22.04.2011

Ранее я уже писал про старт нового проекта Сергея Мавроди «МММ-2011», в котором высказывался в его поддержку, а также о том, что вполне вижу эту систему работоспособной. Я даже решил принять участие в этом проекте, но посмотрев на происходящее изнутри, написал публикацию с критикой. Теперь же, наблюдая уже снаружи, не могу не отреагировать на происходящее.

Читать полностью…

Apr 202011
 

Киев, 20.04.2011

Расскажу вам о том, что со мной произошло почти два с половиной года назад. Чего-то вдруг вспомнилось. Предупреждаю сразу — это не реклама. Просто захотелось оставить положительный отзыв о хорошей компании. Они это действительно заслуживают.

Как-то, у меня внезапно появилась срочная необходимость снять небольшую сумму со своего сберегательного счёта в «Универсал Банке». Придя в ближайшее отделение, я выяснил, что в кассе снять не получится — временные технические проблемы. Поскольку до окончания работы кассы оставалось около десяти минут, надеяться на чудо было бессмысленно. Тогда я позвонил в телефонный банкинг, с целью перевести деньги на текущий счёт и снять в банкомате с помощью дебетной карты. Но и этого мне не удалось — всё те же проблемы в работе системы. В результате, я был вынужден воспользоваться кредитной карточкой. При этом, у меня снялась небольшая комиссия, в размере 10 грн — по условиям обслуживания кредитки.

Читать полностью…

Apr 172011
 

Написав статтю у BogdanoWiki Вища політична школа та в українську Вікіпедію Вища політична школа — нові принципи лідерства. Кому цікавий цей проект Центру політичних студій та аналітики — можете ознайомитись.

Окрім того, запрошую вас доповнювати ці статті, а також виправляти помилки та неточності (якщо вони є).

Apr 122011
 

Київ, 12.04.2011

11 квітня Арсеній Яценюк повідомив в своєму мікроблозі на Фейсбуці про власний героїчний вчинок — він вперше за 10 років заплатив штраф за порушення Правил дорожнього руху. В тому ж повідомленні пояснив, що ДАІшники хотіли його відпустити, та він наполіг: «депутатська недоторканність не повинна поширюватися на адмінпорушення». Далі, в коментарях, розтлумачив: «…вони протокол не хотіли писати, бо це порушення закону про статус Народного депутата і Конституції, у нас повна недоторканність». Окрім того, Арсеній порекомендував своїм колегам по ВРУ або не порушувати, або не прикриватись мандатом.

Не знаю, в курсі Яценюк чи ні, але, що в Конституції, що в Законі «Про статус народного депутата України» нічого не говориться про неможливість притягнення нардепа до адміністративної відповідальності — тільки про кримінальну. Тож, особисто мені, не зрозуміло в чому героїзм. Порушив — заплатив. І що?

Читати повністю…