МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 312011
 

Київ, 31.05.2011

Раніше я вже писав про судову справу проти Подільської районної в місті Києві дежавної адміністрації, за позовом Благодійної організації «Благодійний фонд «101» щодо нелегітимних установчих зборів Громадської ради при Подільській РДА.

Якщо ви вважаєте, що дії районної адміністрації порушують також і ваші права на участь у формуванні та реалізації державної політики, прошу вас вступити у справу в якості третьої особи без самостійних вимог, на стороні позивача.

Читати повністю…

May 262011
 

Київ, 26.05.2011

Нещодавно в інтернеті з’явився сайт www.vidkrytist.gov.ua, за допомогою якого можна надіслати інформаційний запит до Адміністрації Президента України. Це стало можливо завдяки набранню чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації». В соціальних мережах обговорювали, справжній це сайт чи підробка — адже, домен в зоні org.ua не є державним.

Читати повністю…

May 252011
 

Київ, 25.05.2011

Як вам, сподіваюсь, відомо, я є членом Громадської ради при МВС України, Головою якої було обрано Багірова Едуарда Садиховича, представника МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України», Секретарем — Свєнтицького Володимира Чеславовича, а заступниками Голови — Євдокимова Валерія Олександровича, Сухорукова Андрія Олександровича та Захарченка Михайла Миколайовича. Окрім того, всі перелічені вище особи увійшли до складу Правління.

Читати повністю…

May 242011
 

Київ, 24.05.2011

24 травня відбулося попереднє судове засідання, про яке я вже писав раніше, у справі між Благодійною організацією «Благодійний фонд «101» та Подільською районною в місті Києві державною адміністрацією. Відповідач у зал судового засідання не з’явився. Окрім мене, в ролі представника позивача, був ще Сергій Юрчик. Також, був присутній представник ЗМІ — заступник головного редактора «Поступінформ» Денис Чубко, окрім того, якості свідка, в засіданні брала участь Олексієнко Ірина Сергійовна. Головував суддя Донець В. А.

Читати повністю…

May 202011
 

Київ, 20.05.2011

19 травня відбулись установчі збори Громадської ради при Міністерстві інфраструктури України (до адмінреформи — Міністерство транспорту та зв’язку). Спочатку я був приємно здивований гарною організацією — невже цього разу обійдуся без критики? Але це був тільки початок — пізніше все стало на свої місця. Як і завжди…

Читати повністю…

May 172011
 

Київ, 17.05.2011

Раніше я вже писав про нелегітимні установчі збори Громадської ради при Подільській районній в м. Києві державній адміністрації. Мною було подано багато скарг до Київської міської державної адміністрації, Кабінету міністрів України та Прокуратури (Подільської районної та Генеральної). Проте, жодна з них не дала результату — влада ігнорує порушення. Тому, мною було подано позов до Окружного адміністративного суду м. Києва. Сьогодні я отримав Ухвалу про відприття провадження у справі.

Читати повністю…