МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 292011
 

Київ, 29.07.2011

Раніше я вже писав про судовий процес між моєю бабусею, інтереси якої я представляю, та Пенсійним фондом в Подільскому районі м. Києва. Також, я писав про те, що подавав апеляційну скаргу, яку суд загубив, і більше двох місяців матеріали справи не передавав на апеляцію. Для того, щоб зрушити ситуацію з місця, я написав на ім’я Голови суду скаргу, яку публікую ще раз, освіжаючи її у вашій пам’яті.

Читати повністю…

Jul 262011
 

Київ, 26.07.2011

В світі фомування громадських рад при органах виконавчої влади, у багатьох виникали спірні питання щодо повноважень ініціативної групи вводити додаткові обмеження для участі інститутів громадянського суспільства в установчих зборах.

Дійшло навіть до судового позову, ініціатором якого був я. Щоб раз і назавжди поставиити крапку в цьому питанні, я направив в Кабінет Міністрів України листа щодо надання роз’яснень з цього приводу. Його, і відповідь на нього з Міністерства юстиції України, публікую нижче.

Дивитись…

Jul 222011
 

Київ, 22.07.2011

Раніше я вже писав про судовий позов до Пенсійного фонду України в Подільському районі, де я представляю інтереси своєї бабусі. Писав про дивну поведінку судді, згадував про відкриття скороченого провадження у справі, говорив про відмову у поновленні строку звернення до суду, та про те, що подав апеляційну скаргу. Детальніше про це трохи далі, а поки що публікую постанову, яку отримав сьогодні.

Читати повністю…

Jul 212011
 

Киев, 21.07.2011

Рылся сегодня в старых файлах и наткнулся на Flash-игру, которую написал в 2003 году, когда учился в техникуме. На ней всё моё программирование и закончилось… 🙂 Публикую ниже.

Играть…

Jul 082011
 

Київ, 08.07.2011

Нещодавно мені довелося знятися в відеоролику про перші історії успіху Закону України «Про доступ до публічної інформації». Дивіться нижче.


Ролик також можна подивитись на YouTube. Виготовлено громадською кампанією «Новий Громадянин».

Jul 022011
 

Київ, 02.07.2011

Якось, проходячи біля будівлі Центральної виборчої комісії, де знаходиться пам’ятник Лесі Українки, я побачив, що верхня його частина стала улюбленим місцем відпочинку для прахів. Про що й написав Голові Київської міської державної адміністрації Олександру Попову. Нижче публікую лист.

Читати повністю…