МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 262011
 

Киев, 26.10.2011

Из секретного архива Спартака…

Я ждал этого также, как и выхода фильма «2-АССА-2», и вот дождался. И хотя вторую «Ассу» я ожидаю до сих пор, «Игла Remix», которая была снята ещё в 2010 году, появилась на торрентах только в мае этого года. Правда, узнал об этом я только вчера… Тогда же скачал и посмотрел её.

Первая простая истина Спартака: «Если ты ничего не умеешь, то лучше быть фокусником»

Читать далее…

Oct 142011
 

Київ, 14.10.2011

Нещодавно мені довелося знятися в ролику щодо оскарження в судовому порядку ненадання відповідей на інформаційні запити.


Ролик також можна подивитись на YouTube. Виготовлено громадською кампанією «Новий Громадянин».

Oct 132011
 

Київ, 13.10.2011

Сьогодні повернувся з Запоріжжя, де читав декілька лекцій для державних службовців. Організатором семінару була громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» у партнерстві з громадською кампанією «Новий Громадянин». Семінар стосувався виконання органами влади Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Нижче дивіться презентацію однієї з моїх тем виступу.

Дивитись ще одну презентацію…

Oct 052011
 

Киев, 05.10.2011

Сегодня в очередной раз оказался в центре города, на Крещатике, возде Печерского суда, где судят Тимошенко. Ранее я уже постил две пубилкации на эту тему: «Открытость украинских судов и «Газовое» дело Тимошенко», «Тимошенко и два лагеря». И вот третий фоторепортаж. Снималось на телефон, потому заранее прошу прощения за качество фото.

Читать полностью…

Oct 042011
 

Київ, 04.10.2011

Сьогодні в прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася прес-конференція на тему «Прозорість органів влади: інформаційна наповненість офіційних веб-сайтів», в якій я взяв участь як експерт Громадської організації «Центр політичних студій та аналітики», і презентував результати нашого дослідження на тему моніторингу сайтів місцевої влади щодо виконання ними Закону України «Про доступ до публічної інформації». Окрім мене брали участь представники Інституту Медіа Права, що оприлюднили дослідження сайтів міністерств. Свою презентацію та фото публікую нижче.

Дивитись…