МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Dec 302011
 

Київ, 30.12.2011

Нижче моє привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Читати…

Dec 262011
 

Киев, 26.12.2011

Смотрите ниже мой ролик о бывшем секретаре Киевсовета Олесе Довгом и его новогодней подготовке к выборам 2012 года.


Ролик также можно посмотреть на YouTube

Dec 152011
 

Киев, 15.12.2011

Хочу представить вашему вниманию моё небольшое интервью с известным видеоблогером Дмитрием Ивановым, что выпускает ролики на общественно-политическую тематику, которого вы также можете знать как kamikadze_d.

Полужирным — я, со своими вопросами, а курсивом — Дмитрий, с ответами на них.

Дима, привет! Спасибо, что выделил время для этого интервью. Давай начнём с вопросов о тебе, как о видеоблогере, и плавно перейдём к социально-политической тематике.
Привет. Я с радостью, поехали.

Расскажи с чего всё началось. Когда ты понял, что стал известен, и как к этому пришёл? Благодаря какому ролику? Про Собчак? 🙂
Читать полностью…

Dec 092011
 

Київ, 09.12.2011

9 грудня 2011 року в приміщенні Культурно-мистецького центру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» відбулась презентація Громадського руху «ЧЕСНО», яку мені довелось відвідати. Метою кампанії є активізація суспільства задля того, щоб очистити майбутній парламент від недостойних депутатів. Рух було започатковано 29 жовтня 2011 року під час акції «Фільтруємо парламент за 24 години» — рівно за рік до виборів у Верховну Раду України. Символом проекту є часник — як засіб дезінфекції та боротьби з нечистою силою.

Під час проведення даної кампанії, громадськими активістами, що долучаться до руху, буде проводитись моніторинг кантидатів у депутати на відповідність певним критеріям, а саме: незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців, непричетність до корупційних дій, відповідність задекларованих доходів та майна стилю життя, відсутність фактів порушень прав і свобод людини, особисте голосування в парламенті та відвідання не менше 75% засідань Верховної Ради України.

Читати повністю…

Dec 082011
 

Киев, 08.12.2011

Ранее я писал про отель «Senator’s Park», о котором у меня сложилось крайне негативное впечатление после того, как я провёл там около трёх дней. И вот недавно мне довелось повторно находиться там ещё четверо суток. Не могу сказать, что я не был приятно удивлён…

Во-первых, пароль от WiFi в номерах уже предоставлялся бесплатно. Напоминаю — в прошлый раз за него надо было доплачивать по 20 грн в сутки; без платы пользоваться Интернетом можно было лишь на ресепшене и в конференц-залах.

Во-вторых, коллегам, которые пошли в сауну, на этот раз по одному комплекту простыней и полотенец предоставили бесплатно. В предыдущий же, за это требовали отдельную оплату.

Читать далее…

Dec 072011
 

Київ, 07.12.2011

Мені та Віктору Тарану довелося взяти участь в програмі «Київський форум» на тему: «Відкритість та прозорість дій міської влади: чи з’явився діалог з громадськістю?», що вийшла в ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії 6 грудня 2011 року, і де ми обговорювали Закон України «Про доступ до публічної інформації». Відео нижче.


Ролик також можна подивитись на YouTube.

Повну версію програми дивіться на сайті «Київського форуму».

Також, нижче можете побачити фото зі студії.

Дивитись…