МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jan 302013
 
Мандат

Київ, 30.01.2013

29 січня 2013 року «Партія регіонів» та «Посольство Боже» рейдерським способом захопили Громадську раду при Київській міській державній адміністрації.

Звертаю увагу, що це вже друга участь секти Сандея Аделадже у подібному рейдерстві, свідком якої я став. Першого разу вони намагались захопити громраду при МЗС, проте тоді їм це не вдалося.

Ще до початку установчих зборів, приміщення актової зали «Укрпошти» було оточено приватною охороною. Окрім рейдерів, нікого до президії не пускали.

Читати повністю…

Jan 292013
 

Київ, 29.01.2013

Передруковую статтю про мене і про моє голодування, яка вийшла в «Газеті по-українськи», у випуску № 1554, в рубриці «Здоров’я». Авторка — Катерина Гончарова.

Киянин 27-річний Андрій Богданович два роки голодує три дні на тиждень. Не їсть і не п’є по понеділках, середах і п’ятницях.

— Важив 130 кілограмів. Якось прочитав у інтернеті розповідь чоловіка, який не їв і не пив по суботах. Вирішив теж спробувати, бо хотів вивести з організму шлаки і скинути зайву вагу. Наступного дня була субота, то я нічого не їв і не пив. Далося це легко — голоду майже не відчував. Усвідомив, що їжа лише підтримує життя. Довгий час можна прожити без харчів. Став почуватися набагато краще, у тілі з’явилася легкість.

Читати повністю…

Jan 272013
 
Айн Рэнд

Киев, 27.01.2013

Публикую сделанную мной расшифровку видео первой части интервью Айн Рэнд Майку Уоллесу. В этой части поднимается вопрос философии свободы, жертвенности, счастья, любви и семьи. Само видео можете просмотреть в конце публикации.

Полужирным — Майк Уоллес, курсивом — Айн Рэнд.

Это Майк Уоллес и у нас в студии очередной интересный гость. Небольшие группы интеллигенции по всей территории США захватила новая, необычная философия, которая противоречит самим основам нашего общества. Основатель этой философии — писательница Айн Рэнд, чьи романы «Атлант расправил плечи» и «Источник» стали бестселлерами. А через мгновение мы попробуем узнать больше о её жизни в целом и революционных убеждениях в частности.

Читать полностью…

Jan 232013
 
Колесніков Борис Вікторович

Київ, 23.01.2013

Я вже писав у своєму деннику про те, як в не такому далекому 2010 році став свідком свавілля одного провідника, що висадив пасажира з поїзда. Моя переписка з органами влади нажаль успіхом не закінчилась. Відповідне міністерство і прокуратура на мої листи і скарги належним чином не реагували.

Тоді я вирішив отримати акт висадки пасажира, проте мені його не надали. Довелось подавати до суду. Першу інстанцію я виграв, проте відповідач подав апеляцію. І ось, Київський апеляційний адмінсуд підтвердив правильність винесеного рішення — відмовив в задоволенні апеляційної скарги. Ухвалу суду дивиться нижче або в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Читати повністю…

Jan 182013
 
Ґ ґ

Київ, 18.01.2013

Дата 16 січня 2013 року стала переломною для двомовності моєї домашньої сторінки. Саме ця двомовність вже давно не давала мені спокою, оскільки більшість записів були українькою, а обладунки лишались російськими. Це було зроблено для відвідувачів з-за кордону (так як в мене наявні російськомовні записи), проте для них тепер я вбудував Google Translate, так що наразі потреба в цому відпадає.

Після короткого листування з Юрком Зеленим, мовознавцем, збирачем гудьби і слів вигадником, я остаточно вирішив перекласти сторінку українською мовою. Більш того, я скористався Юрковими новотворами, які, на мою думку, є інтуітивно зрозумілими, але якщо у вас виникають складнощі — нижче коротенький словник.
Читати повністю…

Jan 052013
 

Київ, 05.01.2013

Нещодавно я писав про проблему продажу сигарет неповнолітнім. Ситуація така, що міліція вибудувала по всій країні цілу мережу торгівельних точок з незаконного, поштучного продажу тютюнових виробів. Бабці, що працюють на таких точках, часто є родичами або гарними знайомими дільничних міліціонерів, закріплених за певними територіями. Дільничні їх покривають, і у випадку «великого шухеру», складають на порушниць протоколи не за 156 статтею КУпАП, а за 160, яка передбачає менше покарання, і не передбачає конфіскацію товару.

Щоб підтвердити масовість цього явища, наведу ще один приклад з власного досвіду. В цій публікції піде мова про точки продажу сигарет біля супермаркету «Сільпо» за адресою: проспект Правди 66.

Читати повністю…