МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Apr 192013
 

Київ, 19.04.2013

Публікую мій коментар щодо протесту під «Межигір’ям», який було надруковано в журналі «Країна» (випуск № 15 від 18 квітня 2013 року), в рубриці «Репліка».

Співак Едуард Приступа — сценічне ім’я Неділя — днями запросив до України свого друга, музиканта з Великої Британії Коліна Едвіна. Хотіли зняти спільне відео на Київському морі. Однак компанію розігнали силовики, бо митці перебували біля президентської резиденції «Межигір’я». Також минулого тижня голова партії «Демократичний Альянс» Василь Гацько за організацію «походу на «Межигір’я» отримав п’ять діб арешту. На інших 15 учасників склали протоколи, вони отримали попередження або штрафи.

Андрій БОГДАНОВИЧ, 28 років, заступник голови партії «Демократичний Альянс»:

Читати повністю…

Apr 182013
 

Київ, 18.04.2013

Передруковую моє інтерв’ю для сайту Politic.kiev.ua щодо протестів «Демократичного Альянсу» під «Межигір’ям».

Заступник голови партії «Демократичний альянс» — про мету акцій протесту в Межигір’ї, наміри відстоювати свою правоту, та про причини активного перешкоджання проведенню мирних акцій поблизу президентської резиденції.
Довідка: Андрій Богданович — член партії «Демократичний Альянс», один із тих, кого спецзагін «Беркут» затримав після відвідин села Нові Петрівці, де знаходиться президентська резиденція, знана широкому загалу під назвою «Межигір’я». Раніше пан Андрій входив до складу Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ.

Читати повністю…

Apr 122013
 

Київ, 12.04.2013

Передруковую невеличке інтерв’ю, яке дав журналістці «Свідомо» Евеліні Вишневській, ввечері, одразу після мітингу під Межигір’ям на знак протесту проти ув’язнення на 7 діб голови Київської парторганізації «Демократичного Альянсу» Максима Панова.

«Коли я брав участь у акції в Межигір’ї, я готувався до того, що мене теж можуть арештувати до 15-ти діб» — Андрій Богданович, один з членів партії «Демократичний Альянс», який брав участь в акції під Вишгородським районним судом. У четвер суд ув’язнив на сім діб їхнього однопартійця Максима Панова, за участь у мітингу в Межигір’ї. Тоді «ДемАльянс» хотів провести акцію проти перекриття доріг заради кортежу президента Віктора Януковича. Але до останнього активісти так і не доїхали.

Читати повністю…

Apr 112013
 

Київ, 11.04.2013

Схоже, партія «Демократичний Альянс» таки вгадала з ерогенною зоною Віктора Януковича. Через мітинг під «Межигір’ям», який навіть не відбувся, чотирьох демальянсівців протримали в Вишгородському райвідділку близько семи годин. Серед затриманих, зокрема, був і я.

Дивіться сюжет, який відзняв телеканал «ТВі» про ці події.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Окрім того, перегляньте ефір програми «Сьогодні про головне», де ми з Василем Гацьком розповідаємо про наше незаконне утримання в міліції, одразу після того, як нас відпустили.


Ролик також можна подивитись на YouTube