МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
May 312013
 

Київ, 31.05.2013

Передруковую новину «Української правди» стосовно мого судового спору зі Службою Безпеки України щодо доступу до публічної інформації.

30 травня Київський апеляційний адмінсуд залишив без задоволення апеляційну скаргу на рішення суду, яким фактично було дозволено СБУ збирати і зберігати інформацію про громадян, не інформуючи їх про це.

Читати повністю…

May 252013
 

Київ, 25.05.2013

Ось таке відео відзняв на наступний день, після влаштованого регіоналами «антифашистського» мітингу. Знімав без попередження, тому обличчя героїні приховую.

На пляжі біля озера Синього, на Виноградарі у Подільському районі, пенсіонерка продавала атрибутику з символікою Партії регіонів та роздавала повітряні кульки. Коли я підійшов до неї, то вона розказала, що сама на «антифашистський» мітинг не ходила, проте регулярно працює «на наметі». Платять добре, але доводиться довго чекати зарплати. Сама ж регіоналів не підтримує та чекає приходу до влади нової політичної сили.
Дивитись відео…

May 132013
 

Київ, 13.04.2013

На святах, в межах кампанії «Тримай вора з Автодора», ми, разом з демальянсівцями, відсвяткували дні народження ям на київських дорогах. Як виявилось, серед молодих ям, також є і ями-довгожителі, які досягли семидесятирічного віку, і мають в своїх планах пережити ще не одне покоління киян.

Ми знайшли такі, що лишились ще з часів бомбардувань німцями Києва в часи Великої Вітчизняної війни, які до сьогодні не були відремонтовані «Укравтодором» від часу визволення Києва в 1943 році.

Дивитись фотографії…

May 102013
 

Київ, 10.05.2013

23 квітня 2013 року ЛIГАБiзнесIнформ повідомила про заяву виконуючого обов’язки першого заступника голови КМДА Анатолія Голубченко щодо того, що Київрада планує заборонити продаж кави з авто — начебто, це дуже небезпечно через використання газового балону.

За «дивним збігом обставин», 25 квітня на Контрактовій площі вибухає така «кавова» автівка. Так «співпадає», що газу в балоні не було, відповідно вибух був не сильним, ніхто не постраждав.

Читати повністю…

May 082013
 

Київ, 08.05.2013

Апеляційний суд Київської області скасував постанову Вишгородського районного суду про притягнення мене до відповідальності щодо затримання під Межигір’ям, під час «ліквідації повені». Передруковую новину «Української правди» щодо цього.

Постанову про стягнення із заступника глави партії «Демократичний альянс» Андрія Богдановича штрафу за акцію під Межигір’ям, де мешкає президент Віктор Янукович, скасовано.

Читати повністю…