МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Aug 272013
 

Київ, 27.08.2013

Не так давно чиновники Київської міської державної адміністрації вихвалялись тим, що запустили сайт контакт-центру «1551», завдяки якому можна залишити звернення через інтернет, не дзвонячи на лінію «1551».

Я вирішив перевірити, як працює нова служба, і залишив звернення, в якому просив повідомити мені контактний телефон Департаменту транспортної інфраструктури КМДА. Питання досить просте, відповідь на яке у Google можна знайти дуже швидко.
Читати повністю…

Aug 222013
 

Киев, 22.08.2013

Перепечатываю новость с сайта «Вся Власть» относительно набора мною группы для обучения доступу к информации.

Киевский блогер Андрей Богданович объявил набор в группу по изучению закона «О доступе к публичной информации».

Читать полностью…

Aug 202013
 

Киев, 20.08.2013

Перепечатываю новость с сайта «Вся Власть» относительно моего суда с прокуратурой Вышгородского района.

Сегодня Вышгородский районный суд вынес постановление, которым обязал прокуратуру Вышгородского района признать потерпевшим заместителя главы партии «Демократический Альянс» Андрея Богдановича в криминальном деле относительно незаконного задержания демальянсовцев под Межигорьем 10 апреля, которых вышгородская милиция продержала в райотделе более предусмотренных законом трех часов, для составления протоколов про административные правонарушения.

Читать полностью…

Aug 122013
 

Київ, 12.08.2013

Мені стали відомі нові подробиці втечі з-під домашнього арешту Петра Мельника.

Як повідомило надійне джерело в найближчому оточенні Мельника, зняти електронний браслет йому вдалося відгризши кисть своєї руки.

Оскільки всі гострі предмети було вилучено за рішенням суду, під час прийняття рішення про домашній арешт, то горе-ректору довелося вдатися саме до такого методу.
Читати повністю…

Aug 022013
 

Київ, 02.08.2013

Раніше я розказував, як можна прибрати незаконний МАФ. Зараз же хочу поділитись досвідом щодо того, як боротися з незаконними дорожніми знаками.

Відносно недалеко від мого будинку будується торговий центр. Один з виїздів майбутньої (як я припускаю) парковки планують організувати так, щоб рух машин був спрямований через нашу прибудинкову територію.

Хитрі забудовники вирішили полегшити життя своїм майбутнім клієнтам за рахунок мешканців наших будинків, і встановили два дорожні знаки — 2.3 «Головна дорога» та 2.1 «Дати дорогу».
Читати повністю…