МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Sep 252013
 

Київ, 25.09.2013

Передруковую новину Українських національних новин щодо заборони «ДемАльянсу» проводити акцію протесту у Вишгороді.

Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді. Про це повідомив у Facebook активіст Андрій Богданович.

«Сьогодні Київський окружний адмінсуд заборонив партії «Демократичний Альянс» проводити акцію протесту проти свавілля міліції в місті Вишгороді під місцевим райвідділком з вимогою звільнення з посад покидьків, які вчиняли проти нас протиправні дії у квітні, після затримання наших активістів», — повідомив А. Богданович.

Читати повністю…

Sep 202013
 

Киев, 20.09.2013

Дал комментарий сайту From-UA относительно состояния дорог в Украине. Перепечатываю его ниже.

Для власти нет смысла делать одну качественную дорогу на 20-30 лет. Лучше ремонтировать все время те, которые есть, и, соответственно, каждый год выделять на это деньги. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины — From-UA сообщил координатор кампании «Тримай вора з Автодора» Андрей Богданович.

Читать полностью…

Sep 162013
 

Київ, 10.09.2013

Який градус громадського протесту в Україні?

10 вересня я взяв участь в круглому столі на тему «Який градус громадського протесту в Україні?», що відбувся в Інституті Горшеніна. Говорили про тиск влади на громадських активістів та їх переслідування. Публікую нижче витяг своїх виступів із розшифровки заходу, а також питання модераторки круглого столу Вікторії Герасимчук, які вона ставила зокрема мені.

Читати повністю…

Sep 132013
 

Киев, 13.09.2013

Дали с Максимом Пановым комментарии относительно запланированного строительства в Украине платных дорог. Перепечатываю часть статьи с нашими мыслями по этому поводу. Полную версию статьи можете прочитать на сайте СЕГОДНЯ.ua.

Платные дороги имеют право на существование, но только лишь в том случае, если каждая из них будет иметь бесплатный аналог. Если аналога не будет, то люди будут вынуждены пользоваться платными дорогами, поддерживая искусственно высокие доходы тех, кто эти дороги обслуживает и взимает плату, говорит Максим Панов, координатор акций протеста «Я ненавижу Автодор».

Читать полностью…

Sep 122013
 

Київ, 10.09.2013

Мій коментар телеканалу ТВі щодо засобів тиску на громадських активістів.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Sep 112013
 

Київ, 10.09.2013

Розміщую новину 5 каналу про нашу боротьбу з вишгородською міліцією, яка незаконно затримала активістів Демократичного Альянсу (в тому числі і мене) 10 квітня за акцію протесту під «Межигір’ям», що навіть не відбулась.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Чільника Вишгородського райвідділку міліції покарають за незаконний арешт активістів партії Демократичний альянс. Про це повідомив заступник голови непарламентської політичної сили, Андрій Богданович.

Читати повністю…