МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 212013
 

Київ, 21.10.2013

Думаю, ви неодноразово стикались із тим, як деякі автомобілісти паркують свої машини на газонах. Особисто мене це завжди дуже дратувало. Сподіваюсь, вас теж! 🙂

Способів протидій цьому декілька. Найбільш ефективний — це дзвонити в міліцію на лінію «102» і викликати ДАІ. Проте, це витрачає багато часу, сил та нервів. По-перше, приїзду працівників міліції треба дочекатись. По-друге, необхідно докласти певних зусиль, щоб змусити мілцціянтів притягнули порушників до відповідальності, адже працювати вони зазвичай не дуже хочуть. І це при тому, що на місці горе-водіїв швидше за все не буде, а отже доведеться чекати і їх. То всього цього треба буде готовим морально.

Але є ще один спосіб, який я нещодавно випробував.
Читати повністю…

Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Oct 072013
 

Київ, 07.10.2013

Записав ось своє відео на підтримку підписання Угоди про асоціацію в рамках ініціативи «Підпису — ЄС!».


Ролик також можна подивитись на YouTube

Дивитись фото…