МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Sep 202013
 

Киев, 20.09.2013

Дал комментарий сайту From-UA относительно состояния дорог в Украине. Перепечатываю его ниже.

Для власти нет смысла делать одну качественную дорогу на 20-30 лет. Лучше ремонтировать все время те, которые есть, и, соответственно, каждый год выделять на это деньги. Об этом в эксклюзивном комментарии интернет-изданию Новости Украины — From-UA сообщил координатор кампании «Тримай вора з Автодора» Андрей Богданович.

Читать полностью…

Sep 132013
 

Киев, 13.09.2013

Дали с Максимом Пановым комментарии относительно запланированного строительства в Украине платных дорог. Перепечатываю часть статьи с нашими мыслями по этому поводу. Полную версию статьи можете прочитать на сайте СЕГОДНЯ.ua.

Платные дороги имеют право на существование, но только лишь в том случае, если каждая из них будет иметь бесплатный аналог. Если аналога не будет, то люди будут вынуждены пользоваться платными дорогами, поддерживая искусственно высокие доходы тех, кто эти дороги обслуживает и взимает плату, говорит Максим Панов, координатор акций протеста «Я ненавижу Автодор».

Читать полностью…

Dec 092012
 

Київ, 09.12.2012

Взяв участь у антикорупційному форумі, та разом з головою київського осередку ВМГО «Молоді Демократичного Альянсу» Аліною Божнюк презентував кампанію «Тримай вора з Автодора!». Перегляньте відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube

Нижче передруковую новину з сайту «Демократичного Альянсу», опубліковану київською прес-службою партії.

Читати повністю та дивитись фото

Dec 052012
 

Киев, 05.12.2012

Перепечатываю статью с сайта БАГНЕТ, написанную Евой Лионовой, про акцию ДемАльянса возле Прокуратуры города Киева, в которой я принимал непосредственное участие.

Сегодня, 5 декабря, в Киеве возле здания городской прокуратуры активисты ВМОО «Молодёжь Демократического Альянса» провели акцию протеста против хищения госсредств руководством КП «Киевавтодор».

Читать полностью…

Sep 082012
 

Київ, 08.09.2012

Кампанія політичної партії «Демократичний Альянс» «Тримай вора з Автодора!», метою якої є зупинення розкрадання владою бюджетних коштів, під час щорічного ремонту доріг прибудинкових територій, вже приносить перші плоди. Після чергового рейду, цього разу на Виноградарі Подільського району міста Києва, в якому я брав безпосередню участь, дороги було підлатано. На наступних двох фотографіях це видно. Я живу неподалеку, і хочу вашу звернути увагу на те, що ці ями не ремонтувались стільки, скільки я себе пам’ятаю….

Читати далі та дивитись фото…