МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 282013
 

Київ, 28.06.2013

Схоже настав час більш детально розказати про наші пригоди під Межигір’ям 10 квітня. Досить багато було вже висвітлено в ЗМІ, але це не вся цікава інформація. Тому хочу розказати про протиправні дії міліції щодо демальянсівців взагалі, та щодо мене зокрема, саме за стінами Вишгородського районного відділку. Спочатку коротко нагадаю передісторію затримання, а потім, що ж було в середині відділення міліції. Наприкінець читайте про дії стосовно оскарження міліцейського свавілля. Отож, почнемо.

Читати повністю…

May 082013
 

Київ, 08.05.2013

Апеляційний суд Київської області скасував постанову Вишгородського районного суду про притягнення мене до відповідальності щодо затримання під Межигір’ям, під час «ліквідації повені». Передруковую новину «Української правди» щодо цього.

Постанову про стягнення із заступника глави партії «Демократичний альянс» Андрія Богдановича штрафу за акцію під Межигір’ям, де мешкає президент Віктор Янукович, скасовано.

Читати повністю…

Apr 182013
 

Київ, 18.04.2013

Передруковую моє інтерв’ю для сайту Politic.kiev.ua щодо протестів «Демократичного Альянсу» під «Межигір’ям».

Заступник голови партії «Демократичний альянс» — про мету акцій протесту в Межигір’ї, наміри відстоювати свою правоту, та про причини активного перешкоджання проведенню мирних акцій поблизу президентської резиденції.
Довідка: Андрій Богданович — член партії «Демократичний Альянс», один із тих, кого спецзагін «Беркут» затримав після відвідин села Нові Петрівці, де знаходиться президентська резиденція, знана широкому загалу під назвою «Межигір’я». Раніше пан Андрій входив до складу Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ.

Читати повністю…

Apr 122013
 

Київ, 12.04.2013

Передруковую невеличке інтерв’ю, яке дав журналістці «Свідомо» Евеліні Вишневській, ввечері, одразу після мітингу під Межигір’ям на знак протесту проти ув’язнення на 7 діб голови Київської парторганізації «Демократичного Альянсу» Максима Панова.

«Коли я брав участь у акції в Межигір’ї, я готувався до того, що мене теж можуть арештувати до 15-ти діб» — Андрій Богданович, один з членів партії «Демократичний Альянс», який брав участь в акції під Вишгородським районним судом. У четвер суд ув’язнив на сім діб їхнього однопартійця Максима Панова, за участь у мітингу в Межигір’ї. Тоді «ДемАльянс» хотів провести акцію проти перекриття доріг заради кортежу президента Віктора Януковича. Але до останнього активісти так і не доїхали.

Читати повністю…