МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jun 242012
 

Київ, 24.06.2012

У зв’язку з об’єднанням партії «Громадянська позиція» з Об’єднаною опозицією, я не зміг втриматись від створення декількох демотиваторів… Дивіться нижче… 🙂

Дивитись …

Jun 052012
 

Київ, 05.06.2012

Звернення до опозиції щодо їх величезного фейлу. Вибачаюсь за емоційність, але накипіло…


Ролик також можна подивитись на YouTube

Apr 122011
 

Київ, 12.04.2011

11 квітня Арсеній Яценюк повідомив в своєму мікроблозі на Фейсбуці про власний героїчний вчинок — він вперше за 10 років заплатив штраф за порушення Правил дорожнього руху. В тому ж повідомленні пояснив, що ДАІшники хотіли його відпустити, та він наполіг: «депутатська недоторканність не повинна поширюватися на адмінпорушення». Далі, в коментарях, розтлумачив: «…вони протокол не хотіли писати, бо це порушення закону про статус Народного депутата і Конституції, у нас повна недоторканність». Окрім того, Арсеній порекомендував своїм колегам по ВРУ або не порушувати, або не прикриватись мандатом.

Не знаю, в курсі Яценюк чи ні, але, що в Конституції, що в Законі «Про статус народного депутата України» нічого не говориться про неможливість притягнення нардепа до адміністративної відповідальності — тільки про кримінальну. Тож, особисто мені, не зрозуміло в чому героїзм. Порушив — заплатив. І що?

Читати повністю…