МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 052015
 

Оновлено 07.07.2015. Взяв участь в ефірі на телеканалі «Еспресо». Говорили про нову поліцію і випадок, описаний нижче. Розміщую відео.


Ролик також можна подивитись на YouTube


Київ, 05.07.2015

В перший день роботи нової поліції у Києві, що має зараз замінити ДАІ та ППС, я вирішив протестувати, як же вони працюють із паралельною трансляцією у Facebook.

Для експерименту я обрав важливу, не дуже складну, але неоднозначну проблему, а саме продаж тютюнових виробів з рук.
Читати повністю…

Apr 272015
 

Київ, 27.04.2015

Киян, які 15 квітня 2015 року після 19-ї години (під час вбивства колишнього регіонала Олега Калашнікова) знаходились на Виноградарі, неподалік місця скоєння злочину (проспект Правди 31), викликають до міліції та допитують.

У правоохоронців є список із близько двох тисяч номерів телефонів, які були зафіксовані мобільними операторами на найближчій до місця вбивства базовій станції. Оперуповноважені карного розшуку Деснянського рійвідділку міліції продзвонюють всіх зі списку та запрошують на допит. Тимчасово вони зараз працюють за місцем пригоди, в опорному пункті міліції на пр. Правди 35.
Читати повністю…

Oct 212013
 

Київ, 21.10.2013

Думаю, ви неодноразово стикались із тим, як деякі автомобілісти паркують свої машини на газонах. Особисто мене це завжди дуже дратувало. Сподіваюсь, вас теж! 🙂

Способів протидій цьому декілька. Найбільш ефективний — це дзвонити в міліцію на лінію «102» і викликати ДАІ. Проте, це витрачає багато часу, сил та нервів. По-перше, приїзду працівників міліції треба дочекатись. По-друге, необхідно докласти певних зусиль, щоб змусити мілцціянтів притягнули порушників до відповідальності, адже працювати вони зазвичай не дуже хочуть. І це при тому, що на місці горе-водіїв швидше за все не буде, а отже доведеться чекати і їх. То всього цього треба буде готовим морально.

Але є ще один спосіб, який я нещодавно випробував.
Читати повністю…

Oct 122013
 

Київ, 12.10.2013

Раніше я вже оцінював роботу нововведення КМДА — сайту контакт-центру «1551». Тоді результати обробки мого звернення були невтішними — на поставлене мною питання відповідь давали ну ду-у-уже довго. Але, оскільки в коментарях у соціальних мережах мені були закиди, що хоч питання і було простим, проте є регламент, відповідно до якого обробляються звернення, тому відповідали начебто довго. Через це я вирішив випробувати систему ще раз, трохи ускладнивши завдання, і подивитись, чи вкладуться в терміни цього разу.
Читати повністю…

Aug 022013
 

Київ, 02.08.2013

Раніше я розказував, як можна прибрати незаконний МАФ. Зараз же хочу поділитись досвідом щодо того, як боротися з незаконними дорожніми знаками.

Відносно недалеко від мого будинку будується торговий центр. Один з виїздів майбутньої (як я припускаю) парковки планують організувати так, щоб рух машин був спрямований через нашу прибудинкову територію.

Хитрі забудовники вирішили полегшити життя своїм майбутнім клієнтам за рахунок мешканців наших будинків, і встановили два дорожні знаки — 2.3 «Головна дорога» та 2.1 «Дати дорогу».
Читати повністю…

May 252013
 

Київ, 25.05.2013

Ось таке відео відзняв на наступний день, після влаштованого регіоналами «антифашистського» мітингу. Знімав без попередження, тому обличчя героїні приховую.

На пляжі біля озера Синього, на Виноградарі у Подільському районі, пенсіонерка продавала атрибутику з символікою Партії регіонів та роздавала повітряні кульки. Коли я підійшов до неї, то вона розказала, що сама на «антифашистський» мітинг не ходила, проте регулярно працює «на наметі». Платять добре, але доводиться довго чекати зарплати. Сама ж регіоналів не підтримує та чекає приходу до влади нової політичної сили.
Дивитись відео…