МІЛІЦІЯ ДЛЯ «ЧАЙНИКІВ»
Jul 092015
 

Київ, 09.07.2015

Нещодавно я раптово натрапив у Фейсбуці на фотографію привітання колективу газети «Вести» за підписом заступника голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєва Петра Олександровича. У привітанні зокрема висловлювалась подяка за професіоналізм та об’єктивність.

Сказати, що мене це обурило — значить не сказати нічого. Пропутінська газета, що фінансується Медведчуком та розміщує відверто брехливі матеріали, раптом отримує подяку від заступника Кличка, і ще й з таким цинічним формулюванням: «…за професіоналізм та об’єктивність…».
Читати повністю…

Nov 192013
 

Київ, 19.11.2013

В світлі подій зі скупівлею олігархами медіа-ресурсів, я знявся в короткометражному фільмі «Медіа.Оптом», який зняв Азад Сафаров для участі в конкурсі на фестивалі «Кіномедіа».

Запрошую до перегляду 🙂


Ролик також можна подивитись на YouTube

Щоб заткнути рота журналістам, тепер не треба їх переслідувати, лякати чи вбивати. Достатньо просто викупити усе видання чи канал, де вони працюють. Як це зробив, наприклад, олігарх Сергій Курченко.

Jan 292013
 

Київ, 29.01.2013

Передруковую статтю про мене і про моє голодування, яка вийшла в «Газеті по-українськи», у випуску № 1554, в рубриці «Здоров’я». Авторка — Катерина Гончарова.

Киянин 27-річний Андрій Богданович два роки голодує три дні на тиждень. Не їсть і не п’є по понеділках, середах і п’ятницях.

— Важив 130 кілограмів. Якось прочитав у інтернеті розповідь чоловіка, який не їв і не пив по суботах. Вирішив теж спробувати, бо хотів вивести з організму шлаки і скинути зайву вагу. Наступного дня була субота, то я нічого не їв і не пив. Далося це легко — голоду майже не відчував. Усвідомив, що їжа лише підтримує життя. Довгий час можна прожити без харчів. Став почуватися набагато краще, у тілі з’явилася легкість.

Читати повністю…

Aug 082012
 

Київ, 08.08.2012

Раніше я писав, як провладний мажоритарний кандидат в народні депутати Валерій Міронов підкуповує подолян підпискою на газету «Право киян». Тоді моїй бабусі було надіслано абонемент на отримання згаданого видання.

Читати повністю…

Jul 292012
 

Київ, 29.07.2012

Напередодні парламентських виборів влада вдається до всіх можливих варіантів купування голосів. Чи то через нестачу гречки, чи з інших причин, мешканцям Подолу пропонують тепер ще і безкоштовні газети.

Читати повністю…

Jun 032011
 

Киев, 03.06.2011

Недавно я писал о судебном заседании, в споре между Благотворительным фондом «101» и Подольской районной в городе Киеве государственной администрацией, на котором присутствовал журналист газеты «Поступинформ» Денис Чубко.

26.05.2011 вышла статья о данном судебном процессе. Ниже публикую вырезку из газеты, а также сам текст статьи.

Читать…